Skocz do zawartości
WBB

OG Kush, Pineapple Express Auto, Mikro Machine.... HPS 100W

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Mr.Green napisał:

Wygladaja na wiecej niz 4 litry 😛 jak wszystko w internecie zreszta 😛

Wcześniej chciałem strzelić, że mają 8L, ale na spodzie pisze 4L

Coś tam po prawej wychodzi z ziemi nastepne

🙂

IMG20221012194246.jpg

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W twoim wypadku lepiej by bylo jakby ta doniczka byla nizsza a szersza to wtedy nie wyjebie fest w gore a z wlasnego doswiadczenia wiem ze do metra a nawet w zwyz potrafi krzak  wyrosnac. Przemysl to poki nie jest za pozno. Bylo tutaj duzo takich relacji gdzie byl niski box i kazda konczy sie w podobny sposob.. Problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Mr.Green napisał:

W twoim wypadku lepiej by bylo jakby ta doniczka byla nizsza a szersza to wtedy nie wyjebie fest w gore a z wlasnego doswiadczenia wiem ze do metra a nawet w zwyz potrafi krzak  wyrosnac. Przemysl to poki nie jest za pozno. Bylo tutaj duzo takich relacji gdzie byl niski box i kazda konczy sie w podobny sposob.. Problemem

Doniczki do wymiany. A ile litrów je dać? Da się określić?

I chyba sądzić bliżej brzegu jak ma być LST?

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB te 4 litry moga zostac bo to nie jest jakis mega ladunek.. tylko zeby nie byla walcowata jak wiadro w sensie wysokosci 😛 a bardziej krepa i kwadratowa jezeli wiesz co mam na mysli 😉

Dla porownania i podtrzymania tezy zarzucam foty z dwoch roznych moich grow. Obie doniczki maja podobna pojemnosc jednak ich ksztalt ma ostatecznie wplyw na ich wzrost.

 

504123369_IMG_20071115_2058511.thumb.jpg.48e210651f903230a209dc4d0a8dc1a5.jpg

1765952030_IMG_20220506_2105021.thumb.jpg.3aa1b4710d1c2041fbd93520d7cd2fa3.jpg

Przy czym nalezy brac takze lekka poprawke na roznice odmian.

Obie panie to auto 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mr.Green napisał:

a bardziej krepa i kwadratowa jezeli wiesz co mam na mysli

Rozkminiam :)

 

Ta wygląda na lepszą.... 4L i 21cm średnicy.

image.jpeg.fd7203a4cb9088f7587a10344ddba148.jpeg

Czy lepiej mieć kwadratową po obwodzie?

Doniczka kwadratowa 5 L 19x19x19,5 cm + podstawka

Odpakowałem Lumateka.... ale musiałbym żarówę 250W załatwić. A może styknie te 100W? 🙂

 

IMG20221012194204.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek 100w starczy. Wieksza moc moglaby sie przydac w pozniejszym etapie.

Doniczka czy kwadrat czy okrag to juz raczej bez znaczenia. Kwestia gustu 🙂

@Cali_Bastard z czego pompe cisniesz 😄

Stalkujesz mnie ??  😄 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doniczki będą inne.

Powiedzcie mi czy jest jakaś opcja zmniejszenia boxa o 10cm na wysokości i 5cm na szerokości?

Bo braciszek chce mi rurki poupierdalać i jak trochę materiał będzie zwisał to nic :) A ja nie chce zniszczyć nowiutkiego boxa i nie chce mieć odjebanej jakiejś amatorki później....

Wg mnie ściany muszą być napięte bo chociażby wentylator zassie je zarazem z roślinami :) Wg mnie nie ma opcji zmniejszenia boxa.

 

IMG_20221014_085108.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wiesiu napisał:

@WBB a po co zmniejszać o tak mały wymiar, według mnie bezsensu 

Bo krokwie na strychu idą co 75cm, a wysokości mam do belki kalenicowej 151cm 🙂

Zapomniałem projektantowi powiedzieć żeby uwzględnił mi na strychu upakowanie boxa 🙂

 

Jest jeszcze jedna i najprostsza opcja... przenieść boxa w inne pomieszczenie. Ale wtedy żona go szybciej znajdzie i się będzie przypierdzielać. A tam na strychu jest tak przytulnie przy hpsie 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabialem swojego boxa ktory oryginalnie mial 100cm x 100cm a obcialem rurki i rozcialem poszycie na pol by na siebie naszly i skleilem porzadna tasma do poddaszy z ISOVERA. Teraz mam namiot 100cm na 70cm i troche go obnizylem. Wszystko to po to by wsadzic namiot do szafy z przesuwnymi drzwiami ze jak ktos przychodzi albo co to zamykam drzwi od szafy i goscie siedza w pokoju obok szafy i nawet nie podejrzewaja ze cos sie tam odpierdala w srodku 😄

20221014_103240.jpg

Ale namiot i tak juz do wymiany bo zamek z jednej strony sie juz pierdoli i czasem ciezko otworzyc lub zamknac 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard plyty regipsowe akustyczne dziurkowane z membrana czarna z tylu. Tym sie zajmuje ogolnie zyciowo. Regipsy w biurach kosciolach przedszkolach szkolach salonach samochodowych itp.

Akcja jest po to ziom.. bo akcja musi byc 😄 u mnie kwadrat uzytkowy jest a nie widmo 😛 wiec chujowo wyglada jakby ktos wszedl do pokoju a tam grow tent stoi..  a nie kazdemu chce tlumaczyc co jest 5 a tez nie kazdy musi wiedziec. Kobieta tez postawila warunek ze ok ale ona tego nie chce widziec 🙂 wiec stary inzynier szafe kupil i przerobil 😄 za szafa dziura wyjebana w scianie do pionu wentylacyjnego i rura z szsfy wbija w sciane. W ten sposob mam pasywny wylot zrobiony i wlot u boku szafy. 

🙂

zdjecie plyt gipsowych

Screenshot_20221014-115030_Chrome.jpg

Ogolnie to sobie sam podwiesilem sufity na kwadracie w stylu sufitu plywajacego ktory jest podwieszony ale nie dotyka scian. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB z checia bym pomogl 🙂 bo robie to kupe lat i jestem w tym dobry.. rozpierdalam to na miekko tym bardziej domki czy mieszkania. 

ile metrow2 ma parter..? Duzo tego? Ktora strona Polski? Zachod? Poludnie? 

Dawno w Polsce nie robilem zadnej roboty bo mieszkam u zachodniego sasiada 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mr.Green napisał:

@WBB z checia bym pomogl 🙂 bo robie to kupe lat i jestem w tym dobry.. rozpierdalam to na miekko tym bardziej domki czy mieszkania. 

ile metrow2 ma parter..? Duzo tego? Ktora strona Polski? Zachod? Poludnie? 

Dawno w Polsce nie robilem zadnej roboty bo mieszkam u zachodniego sasiada 🙂

To jak tak rozpierdalasz to gładzie pewnie też lecisz :)

Południowy zachód Polski. Do takich robótek to trzeba się "mocy" nawpierdalać 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green jak baba dala ultimatum to wszystko jasne😏

Po prostu myslalem ze jak piszesz o gościach to wydawało mi się to pointless ze wzgledu ze tutaj maskowanie a będzie słychać jakby odrzutowiec startował.

O panel zapytał bo jak miałem kiedyś studio to tez miałem podobne na suficie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...