Skocz do zawartości
Cali_Bastard

SPRITZ // Perfect Tree // Soil // Led VIPARSPECTRA P4000

Rekomendowane odpowiedzi

siema kasztaniaki

stary wrócił do roboty, chris odjebal solidny fundament; na żywo to o wiele lepiej się to prezentuje. Pachnie gumą balonową, benzyną i limoncello🤤 #bedegozjadl

wroze jakies 4 tyg do konca, bedzie pieknie.

lampy na full, ec na maxa 💪🏻

71C1E40E-52D4-4D05-886F-91FF472E0E8E.jpeg

0313A715-D76A-42DE-A295-13DF8742CBED.jpeg

77707314-6F48-4FD4-8F20-D8A82ACECE9E.jpeg

F3336CD5-D2B1-4651-9A25-2C1677B336E9.jpeg

195E4593-C351-4098-8D7B-EE61A86B2EE7.jpeg

7B607F36-CFF1-4ABE-BE00-594196624744.jpeg

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 obleje wszystko spokojnie, maja jeszcze sporo czasu a rurki z lisci juz sie robia. Fakt jest taki ze spritz idzie szybciej ale myśle wyrowna sie. Krzychu sie bal potasem pompować wiec zaraz im zrobię koksy z potasu i resinatora to podkręcą tempo 💪🏻💪🏻💪🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard ten Krzychu dobrą robotę objebał. Ale uważasz że do dobrej produkcji tricho potrzebny jest potas i cukier tylko? Wysoka podaż wiadomo wykręci trochę liści, ale to też powodowane jest dobrym jakościowo światłem z dużym natężeniem. Bo ja trochę mam inne przemyślenia. To co napisałeś to jak najbardziej zgoda. Mnie opierdalało fajnie cukrem (nadal opierdala 😉) jak stosowałem pewne hormony roślinne. I teraz tajemnicy sensei się nie zdradza, ale...masz takie odczucia, czy wierzysz/wiesz że to tylko K i węglowodany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 dawaj sensej te hormony co tam dajesz 😂 

Nigdy nie dawałem takich wynalazków ale uważam ze jakikolwiek resin enhancer z potasem powodują ze zwiększa się produkcja i kwiat tez twardnieje. 

Btw zauważyłem na dwóch starych listkach jak wciornastki były. Macie jakieś sposoby żeby prewencyjnie coś można było podać w tej fazie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Cali_Bastard Co to da? Wyciornastki siedzą na łodydze i liściach i tam przyklejają jaja, to nie ziemiórki, że w ziemi siedzą, wtedy lanie do ziemi miałoby sens, ale w sytuacji, gdy pasożyt siedzi w liściach to lanie do ziemi nic nie da.

ile ci do kosy zostało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Cali_Bastard  To daj sobie spokój, bo oprysk olejem Neem, jaki miesza się z wodą 15 ml na 3 l wody, może być groźniejszy niż wciornastki na tym etapie, jako że plecha jest na zaawansowanym kwitnieniu groźniejsza. Mógłbyś kupić Canna Cure, on wytwarza cienką warstwę ochronną na liściach, jaka jest lepka,  więc  pasożyt przykleja się i umiera.  Takie preparaty powinno się odstawić około 2 tygodnie przed kosą to ulegną biodegradacji, to produkt naturalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard chciałbyś 😉 hue hue hue. A tak serio to tak sobie myślę, ale że sensei ze mnie żaden to po co robić pajaca, nie? 😁 Wy dwaj tu to sensei sensi💨 więc pytać chyba można. A co do problemu robaków to czy canna cure czy biobizz leaf coat to w składzie zapewne olej neem właśnie występuje. Nie ma dużo naturalnych środków, które mają za zadanie zniszczyć gryzoni i robią to skutecznie. A oprysk na flo, ja robię ale to zależy od każdego ogródka. Ph bliżej 7,  wichura w namiocie i po kłopocie 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...