Skocz do zawartości
tmcx730

purple kush AF [0.64m2]

Rekomendowane odpowiedzi

dzień 5 

rano zastałem roślinke z liśmi skierowanymi ku górze, myślę że doniczka stała za wysoko, obniżyłem ją troszke i wydaje się git. pierwsze zdjęcie liście ku górze, drugie zrobione po 10h i zroszeniu ziemi. 

90% ziemi w doniczce to dobra ziemia compo sana, która niestety mi się skończyła, a roślinkę podsypałem delikatnie zwyklą ziemią kwiatową i widać po wysuszeniu wierzchniej warstwy, że powstają grudki, ale po zroszeniu wszystko wraca do normy. pozdro

IMG20220913075332.jpg

IMG20220913195539.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień 6

postanowiłem wymienić wierzchnią warstwę chujowej ziemi bo nie mogłem patrzeć na te grudki. delikatna operacja zakończona sukcesem, na wierzch poleciała warstwa uniwersalnej ziemi compo sana. teraz wszystko wygląda estetycznie. roślinka rośnie w oczach  moja jedyna ingerencja w jej rozwój to delikatne zraszanie ziemi, gdy widzę że wierzchnia warstwa wysycha. jedyna sprawa, która mnie martwi to warunki w nocy - 20st i wilgotnosc 75-80%, obawiam się że to trochę za wysoka wilgotność jak na tak niską temperaturę, ale nie jestem w stanie tego skorygować w żadnym stopniu. dopiero na flo włącze wiatraczek wyciągający, który na stałe obniży wilgotność do 45-50% 

pozdroIMG20220914201946.thumb.jpg.74020bc958e0c3836da5c5a4e68ff33a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień 9 

zdjęcie sekunde po zroszeniu ziemii, pozdro

 

widzę, ze pod ledami srednio to wygląda, jutro wrzuce zdjęcie ze światłem dziennym.

1106783950_IMG20220917111706(1).thumb.jpg.88f847d91fb2403a5c80b65c3663a925.jpg

Edytowane przez tmcx730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko do bardziej doświadczonych. za kilka dni planuję zrobić lst i wiem, że po treningu dobrze dać roślinom odpocząć, zazwyczaj zmniejsza się natężenie światła na ok 48h i tu moje pytanie: myślicie, że po treningu lst na 24h zostawić tylko jednego włączonego leda? nie mam możliwości regulacji natężenia lamp jedyna opcja to wyłączyć jedną z nich.

rano wrzucę fotki jak roślinka wygląda, zostawiłem ją samą na 48h mam nadzieje, że pozytywnie zaskoczy. pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@tmcx730 Świeć normalnie , nic nie zmieniaj , tym bardziej, że lst to trening niskiego stresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy skorzystam jeszcze z okazji, że odwiedziłes moją relke i zapytam 😄 widziałem u Ciebie, że korzystasz z green sensation i sugar royal od plagronu, kiedy zaczynasz lać GS a kiedy SR i jakie dawki od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@tmcx730 Wiele to kwestia obserwacji, ale ja obydwa specyfiki zaczynam stosować na kwitnieniu, choć teoretycznie SR można lać na wegu, ale ja tak nie robię, zaczynam go lać od pierwszego tygodnia kwitnienia, a GS od około 3-4 tygodnia , ale jak mówiłem to kwestia obserwacji. Dawki różne zależy wiele od obserwacji, od 0,5 ml do 2 ml na 1 l wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień 11

podlane ~100ml odstanej kranówki wokół rośliny i ~30ml ziemia zroszona atomizerem.

jutro lub w środę zrobię jej pierwszy trening lst.

pozdro! 

 

IMG20220919065950.jpg

IMG20220919070013.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...