Skocz do zawartości
Adrianosiku

Wertikalbox HPS CMH candy kush fast wersion

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy też mi szkoda,  problem w tym że to wynalazek a system odpływu to chyba z 5 wersja o której myślałem że już będzie ok,  do perfekcji dochodzę metodą prób i błędów,  mam nową koncepcję na ten system i ponownie i tym razem myśle że już będzie ok, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się bardziej staranne podejście.  Taki montaż z silikonem to lekka fuszerka sąsiad  😛 by to było porządnie zrobione to tak jak pisze  @Zielone krainy nie było by żadnych problemów.  Gdyby to był klej montażowy to już sprawa by wyglądała inaczej  😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green sęk w tym że  uczę się tego metodą prób i błędów i nie obejrzę tego, dlatego fuszerka odwalona ale następnym razem będzie lepiej, nie mogę wszystkiego starannie robić bo nie mam takich pieniędzy by to osiągnąć, zostają mi garażowe majsterkowanie po godzinach gdy odłoże chajs z pracy zawodowej na materiał, mam zbyt ograniczone możliwość w skrucie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green nie, teraz profesjonalnie muszę to zrobić, czyli zlecam wykonywanie różnych elementów profesjonalistą, a to kosztuje czas i pieniądze i wiedzę bo projekty na papieże czeba samemu zrobić to trudne wyzwanie, ale podczas  projektowania poszczególnych elementów wpadłem na kilka innych genialnych pomysłów Ulepszających wertikalboxa,.ogółem sporo pracy przedną ale warto będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...