Skocz do zawartości
Adrianosiku

Wertikalbox HPS CMH candy kush fast wersion

Rekomendowane odpowiedzi

@Andi niby czemu, jak zupę zrobi i ma zautomatyzowany system podlewania

Bardziej chodzi o to czy dobrze to ustawił, czy żaden wężyk nie wyskoczy, czy korzeni nie dopadnie choroba - to mogą być te niespodzianki

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Rzeźnik napisał:

Bardziej chodzi o to czy dobrze to ustawił, czy żaden wężyk nie wyskoczy, czy korzeni nie dopadnie choroba - to mogą być te niespodzianki

no właśnie będąc na miejscu masz kontrolę nad tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik za  tyle growów jakie miałem jeszcze nie zdarzyło mi się by korzenie dopadła jakaś choroba,  wężyki raczej nie wypadną,  najbardziej obawiam się rozszczelnienia systemu odprowadzającego wodę bo wiem że nie jest  zrobiony na 100%  zupy powinno starczyć 50l jest w zbiorniku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan nie,  za to w następnym typie doniczki będzie to możliwe, mam kolejny wynalazek do opatentowania jest to doniczka z kaskadowym stylem uprawy, nie wymaga żadnego podłoża uprawowe go a kożenie można na bieżąco podglądać jak rosną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green sylikon zdecydowanie za słabe spoiwo znowu muszę przerobić system odpływowy wertikalboxa na szczęśće podczas palenia jojnta olśniło mnie jak go zrobić aby był niezawodny

16731237569136009779895703339352.jpg

Meriguane

Kendy kusch fast, jako jedyny w źemi 

16731249907803127469594582406630.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Adrianosiku To już kolejna twoja uprawa z tego, co pamiętam, jaką trafił ci szlag z powodu, jakiś problemów pod koniec z nawadnianiem, wcześniej też stało się coś podobnego o ile pamiętam i też uprawa do kasacji poszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I myk na suszareczke 

16731334910631455565916124751211.jpg

@Zielone krainy drugi  groł pod żąd  się zmarnował, wszystko się rozchodzi o to że system odpływu wody zawsze robiłem niedoskonały i były nieszczelne, kleje sylikonem a ten materiał nie jest optymalnym materiałem spajającym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Adrianosiku Czyli coś tam uratowałeś, ale ja bym miał dość, jakby pod koniec uprawy coś takiego mnie spotkało i to dwa razy pod rząd, odechciewa się, jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do perfekcji nie dochodzi się łatwo nie zrażam się bo wiem gdzie i jak zawiodłem a następmym razem będzie lepiej, nie można się poddawać uprawa w tym boxie to fajna zabawa   i gdy tylko system odpływu będzie sprawny to uprawiać z przyjemnością się będzie w tym wynalazku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...