Skocz do zawartości
Adrianosiku

Wertikalbox HPS CMH candy kush fast wersion

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Rzeźnik napisał:

@AmberYbarra 92-24=68, podał wszystkie dane przecież

Ale mi chodziło o formowanie tych pąków "właściwych" czyli czas kulminacji puchnięcia. Bo zanim one zaczną puchnąć to też trochę czasu mija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AmberYbarra od 6 tygodnia kwitnięcia przez 2 tygodnie średnio najlepiej puchną, ale na to nie ma zasady, bo zależy jakie geny ma roślina i jak ją prowadzisz. Może wcale nie spuchnąć nawet, jak lipę odwalisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AmberYbarra Jack Herer, relacje masz w zakończonych LED. Topy napuchły mocno, bo ściągnąłem 300gieta z tego, a co do tego, że 105 dni to dużo czasu to śmiem wątpić, na tym forum i na holenderskim nie widziałem żeby ktoś się uwinął w czasie który podaje producent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AmberYbarra miałem przewagę bursztynu, ogólnie to z perspektywy czasu myślę, że mogłem trzy krzaki dłużej potrzymać, bo trichomy to nie wszystko. Jedna roślina tak dojrzała, że topy zmieniły kolor z zielonego na pastelowy niebieski i capiło od niej jak z murzyńskiej chaty, a topy ciągnęły się jak twixy podczas rozrywania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AmberYbarra nie wypowiadam się, bo nie zostawiłem na samym mleku, ale myślę, że to zależy od odmiany. Jakbym robił coś co miałoby z 26% thc jak gorilla glue i widziałbym, że jest już dość zbite to pewnie nie ciągnął bym tego dłużej, ale jakbym uprawiał sativę i ściął za wcześnie to bym sobie w brodę pluł, że nie kopie tak jakbym chciał, a wystarczyło trochę cierpliwości

Zawsze możesz ściąć testa, wysuszyć w piekarniku, ocenić moc i podjąć decyzję

Ja nie, że jestem jakimś zwolennikiem bursztynu, ale wydaje mi się, że jak zetniesz cokolwiek co jeszcze nie jest po prostu dojrzałe, to nie będzie miało ani mocy, ani smaku. Nie bez powodu nie jemy zielonych pomidorów tylko czerwone ^ ^ albo tam jakiś inny kolor, zależny od odmiany. Rozumiesz ocb? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rzeźnik napisał:

@AmberYbarra Hybryda 60/40 z przewagą sativy

Sativy wymagają chyba dłuższego czasu od pestki do końca niż Indica, tak ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AmberYbarra tak

Ogólnie to wszystko się rozchodzi o to jak szybko się automat przełączy, bo kwitnienia to i tak nie oszukasz, te 8-10, do 12 nawet tygodni trzeba czekać. Lepiej fotoperioda przełączyć po 20 dniach i masz pewne, zrób jak @Mr.Green, nawal cały namiot krzaków, bez treningów, 3 tygodnie, przełącz i czekaj na plon

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastał kolejny dzień w growboxie  kolejna fotosynteza  kolejny dzień ku  przejście na flo kolejny cykl dnia który zmierza ku zakończeniu

IMG_20221101_160838.jpg

IMG_20221101_160831.jpg

Meriguane

16673163578729036865621200518208.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wleciał stymulant korzeni i środek na plechę chociaż ani śladu po niej to i  tak zapobiegawczo,             ta pani na focie to najlepszy genetycznie okaz w tej jesiennej kolekcji  candy kusch przydało by mu się już na flo przełączyć że względu na resztę roślin jeszcze powegetuje, może klony z niego zbiore ,szczyty mu skręciłem 

16673230422387336489115340148335.jpg

16673230842442539231350582902475.jpg

Candy kusch  dawno nie zabierałem go z miejsca okazało się że korzenie wrosły w przewód kanalizacyjny urwało się trochę korzenia  wyciągam to co się urwało z odpływu a tam pełza sobie robak  w pytkę chyba nie potrzebnie wstawiłem doniczkę z źemia do boxa bo to z tej źemi musiało coś wyleźć

16673238934628803268982322747743.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...