Skocz do zawartości
karnyjohnny

Potrzebuje pomocy w identyfikacji rośliny ze zdjęcia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
Mój kolega około 3-4 miesięcy temu przyniósł do domku malutką sadzonkę marihuany, szybko rosła (foto 1). Przekazywałem mu informacjami z google o hodowli, nic więcej nie wiem. Nie wiem, jaka to płeć, nie wiem, na jakim etapie wzrostu jest. Moja wiedza jest zerowa, więc jeśli poświęcisz mi chwilę będę wdzięczny.

 

IMG20220607204633.jpg

IMG20220819140327.jpg

IMG20220819140413.jpg

IMG20220819140429.jpg

IMG20220819140444.jpg

IMG20220819140457.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@karnyjohnny  Jaka to odmiana tego ci nikt nie powie na tym etapie. Masz odmianę żeńską, zaczęła kwitnienie, widać prefolwery. Roślina zakończyła wega i tyle, co weszła na kwitnienie, więc jest na etapie początkowej fazy kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Właśnie o to mi chodziło,
żeńska, czyli warta poświęcenia czasu.
Rozwija się, więc mogę skupić się na czytaniu o tym etapie rozwoju i zadbać, aby było jej jak najlepiej.
Dziękuje, właśnie tego potrzebowałem.

 

2 Pytanie:

jest zdecydowanie większa od krzaków które widziałem w swoim życiu, to problem na etapie wzrostu, czy geny? 

Edytowane przez karnyjohnny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@karnyjohnny Nie ma sprawy, powodzenia.

@karnyjohnny  Wyciągnęła się mocno na tym zaważają braki światła, w sensie pewnie ja na balkonie trzymasz, albo pod oświetleniem nie dostatecznym dla danego metrażu, jak to indoor.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...