Skocz do zawartości
Brazil Munster

Mimosa Orange Punch Barney. Vol. 2. Lumatek

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green poszukaj sobie coś dna genetics, to jest holenderskie i napewno kupisz cos od nich. Ja staram się kupować głównie od firm ktore same breedują i maja stabilne genetyki.
Komercha jaka jest np. Barneys, humbolt, dinafem, rqs, dutch passion większość gatunków odkupuje od breederow zewnętrznych i podbija swoim stemplem przez co ma niestabilna genetykę która raz wyjdzie tak a drugi raz zupełnie inaczej.

Przyloz sie kurwa synek bo jakbys najebal o polowe mniej postów a ten czas przeznaczył na research to bys dużo więcej wiedział, frm spoko ale pewnych rzeczy nikt za Ciebie nie zrobi 🫵🏻😎

Kupilem kiedyś pestki za 150€, z hiszpy, zajebiste geny wow wow….

ani jedna nie wykiełkowala 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard jedziesz ze mna jedziesz.. 😄 przy moim mikro boxiku mam ograniczona mozliwosc sprawdzania pestek za pestkami. Lat braknie zeby posprawdzac rozne banki itp. 

Myslalem ze jak producent ma swoje pestki to jest to jego twor 😕 a nie plagiat z inna nalepka 😮 ze maja swoje labo i tam tworza krzyzowki 😕

Sprawdzales moze Anesia seeds? Tez maja ciekawe odmiany. Problem jest taki ze jako nowicjusz amator nie wiem do konca czym sie sugerowac przy wyborze nasion. Dzialam intuicyjnie i wzrokowo.. plus jakies tam dane od producenta, ktore jak wiadomo sa tylko danymi statystycznymi w pewnym sensie.

Cena nie jest wyznacznikiem jakosci 🙂 to ze koszotowaly np 30€ to nie znaczy za sa wow.. tylko ogolnie napisalem ze ich poprostu pojebalo z ta cena. Sam Barneys chyba nie jest taki tragiczny. Ludzie chwala jednak ta marke 😛

Tobie latwo gadac czasem.. masz troche lat wprawy za soba a i mozliwosci masz wieksze. Jak ja mam sie z tym rownac ? 😄 jak ja taki kotek co mleczko podpija 😄

Ja duzo szukam 🙂 wiec mnie nie posadzaj o nierobstwo 😄 Jak zaczynam szukac pestek to rozjeb w glowie.. co wybrac.. co lepsze.. i jak zaczynam klikac do koszyka to jak jakis pojeb.. zaraz najebane towaru. Musze wyrobic sobie swoje mniemanie na temat danej odmiany a to trwa 🙂 dobrze ze jestes Ty.. to czlowiek cos tam podpatrzy troche 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster i tak i nie. Mam dzieci a nie mam domu. Namiot nie moze stac luzem zeby bylo widac ze to namiot. Moj jest przerobiony pociety i wsadzony w szafe taka meblowa normalna z pezesuwanymi drzwiami zeby wygladalo ze to normalna szafa jak co. Jak ktos przyjdzie i ogolnie na codzien. Tez nie wypada najebac wszedzie szaf.. jak w meblowym hehe. Box sluzy ale musi wygladac jak nie box. Dopiero jak zmienie kwadrat to moge sobie pozwolic na wiekszy namiot lub jeszcze jedna szafe. Np. Taka podluzna z 3 drzwiami przesuwnymi i wtedy bym kupil lampe mars hydro podluzna co by ja do szafy wsadzic 😛 lub ogarnac poprostu domek jakis z piwnica by tam moc isc na calosc. 

Ogolnie planuje zmienic kraj do zycia na bardziej poludniowy w europie gdzie moglbym przeniesc swoje hobby na out do ogrodu i walic konkret planty z darmowa energia swietlna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster chcialbym to tu kiedys pokazac. Takiego rasowego outa w dobrym klimacie ala California. Czas pokaze a zycie zweryfikuje. Kiedys bym nie przypuszczal ze w ogole bede mial takie hobby.. i zaluje ze tak pozno zaczalem 😄 ale lepiej pozno niz wcale 🙂

Zajawa jest okropna 🙂 nie wiem czy z tego sie w ogole wyrasta 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mr.Green napisał:

@Cali_Bastard jedziesz ze mna jedziesz.. 😄  🙂

Jadą świry jadą 🤡

 

Ja się tutaj przecież nie wożę wiec wez nie wypisuj takich rzeczy 😎

Pomóc chciałem w wyborze genetyki koledze, a przytyki są bo mówiłeś ze na luzie zawsze jedziesz wiec se sprawdzam gdzie granica; zanim dojdzie do odwiedzin 😃😃😃

Mowisz ludzie barneysa chwalą…. Skodę octavię tez ludzie chlwalą 😎

Zeby nie było ze się dopierdalam a nic konkretów nie daje to szukaj w stajniach  wymienionych ponizej a będziesz pan zadowolony, a jak nie chcesz niespodzianek to omijaj te co wymieniłem powyżej chodź nie twierdze ze musi się nie udać bo pamietam kilka lat temu jak robiłem Gorilla glue od rqs to topy były tak dojebane ze paliki z ziemi wyrywało w ost tyg i się łamały pod własnym ciężarem 😃.

 

Ps. Z gwiazdka masz moje top3:

dna genetics ( bo masz pod nosem 😉 )

the plug

Lit farms

*perfect tree

*cali connection

*exotic genetics

karma genetics 

trichome jungle

raw genetics

 

 

 

 

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard  nie mam granicy. Jestem jak galaktyczna czarna dziura.. nie mam konca niczym caly bezkresny wszechswiat i do tego sie rozszerzam bez konca hehe 😄

Nie twierdze ze sie wozisz jak cygan na osiolku 😄 poprostu inny gracz, inny kaliber, inna polka 😛 co nie oznacza ze Competition is over 😛

..kiedys bylem maly dzisiaj jestem duzy.. palenie dobrego grassu kazdemu sluzy 😎

Dzieki ziom za rozpiske. Screenshot zapodany i schowany. Na pewno skorzystam z dobrej rady i w przyszlym roku zapodam cos z polecenia:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Barney's napisał:

Bez urazy ale moim zdaniem ty chuja się znasz 🙂

No i po co sie rzucasz?

Tak to podbijasz na priv z pytaniami a jak ci normalnie pisze ze sie nie znasz na genetykach dlatego nie rozumiesz czemu wymieniam tych breederow to już kij w dupie uwiera i musiałeś se rzygnac? Słabe polskie geny masz 😃

Lej teraz swoje pomyje żeby se ulżyć i żeby twoje było na gorze 😘
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 42

 

Leci:

green sensation

royal sugar

terra flores

calmag

silicate

ostatnio dorzuciłem connoisseur z AN ze składem Pk 4/10 

 

dzis zapodam im przed spaniem oprysk z leaf coat co by plecha nie weszła bo deszcz lada non stop Wilgotnosc mam na poziomie 60-65%
 

 

A03CC42A-DCDE-4F97-B576-35AD91DF39DF.jpeg

0B4C7172-DED2-4C62-AD26-F80C685E205C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda działa ten leafcoat, nie miałem osuszacza jeszcze i wilgotność na późnym kwitnieniu sięgała nie raz i 80%, zbiło mi to do 66% i pleśni nie było żadnej, także można polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...