Skocz do zawartości
Brazil Munster

Mimosa Orange Punch Barney. Vol. 2. Lumatek

Rekomendowane odpowiedzi

Te ostatnie zdjecie to ten topek wyglada jakby juz byl dobry 😄 hehe ta odmiana to daje takie duze jednolite topy? Czy bardziej pojedyncze mniejsze szyszki..  wyglada ze chyba ta druga opcja?

Bardzo ladne sa. Zycze cukru po pachy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard No trochę przejebalem z ilością lisci. Ale dopiero jak wstawiłem do boxa to zdalem Sobie sprawę 😋

w piątek dostaną więcej PK plus lampa na full  

 

@Mr.Green tak ogólnie Zbite ale pojedyncze szychy będą. Ostatnio mały worek wyszedł a 3stowki były. Gdzie inna odmiana 2 x większa gabarytem a waga ta sama. 
co do gotowości topkow to ostatnio ra odmiana była już 70/30% bursztynu w 65 dniu. 
 

odmiana piekielnie mocna. Ziomek który pali dużo dał pół giera do lufy i 4h be kontaktu ze światem. 
drugi jara 2g dziennie i po pół gięcie zasnął jak niemowlę na kilka h

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster wielkosc topa to tylko wizualna frajda. Nawet o same topy nie chodzi do konca a o to co na nich i w nich ukryte. Wiadomo ze duze topy ciesza oko ale jednak cukier to wszystko czego porzadamy 🙂 i te zbite topy to chyba wychodzi na to ze mocniejsze sa niz te luzne bo to jednak odzwierciedla troche dobry stan rosliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster brzmi kuszaco. Ja mam wysoka tolerancje THC i lubie takie mocne strzaly 🙂 lubie sie odnajdywac w mocnej fazie. Po nowym roku trzeba bedzie zamowic cos od Barneysa 😉 problem jest ze nie wysylaja do niemiec.. nie wiadomo czemu 😕 i bede musial jakos kombinowac.. bo z tego co szukalem.. to Barneys nie ma stacjonarnego sklepu w Holandii..? Czy sie myle 😛

W sensie ze maja jakis tam sklepik czy kawiarnie w Amsterdamie ale nie sprzedaja tam pestek..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard Barneys nie ma chyba sklepu stacjonarnego a bardziej kawiarenke. Bede musial tam zadzwonic sie zapytac. Mam zamowione juz nowe pestki od Dutch Passion gdzie jedna kosztuje 29.95 € co tez ich pojebalo

Jedna dostalem gratis to jest z genow Z odmiany ktora sadziles 😛

20221019_182422.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...