Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko mam małego boxa samoróbka z płyty. wymiary 45x29x60. na górze mam wentylator wyciągający i pytanko czy do tak małego boxa potrzebny będzie wiatrak wtłaczający czy wystarczy wlot pasywny? i jak "zabudowac" wlot pasywny, żeby nie przenikało światlo do boxa? przy okazji zapytam co myślicie o oswietleniu do takiego boxa, cfl 85w czy jakis led? pozdro

IMG_20220724_203325.jpg

IMG_20220724_203312.jpg

na zdjęciu widać wiatrak zamontowany na dole, jednak on nie działa i dlateto zastanawiam sie nad wlotem pasywnym

Edytowane przez tmcx730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@tmcx730 Może być wlot pasywny. Fajna szafka, trochę niska , ale uprawiać się da niskie odmiany z treningiem LST, może być cfl, a może być, jakiś panel led , zależy jaki masz budżet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@tmcx730 Możesz zastosować kolanko, możesz też czymś osłonić, jakoś zadaszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@tmcx730  Na cholerę automaty indoor? Ludzie się na auto napalają, jakby to miało jakiś sens, a nie ma , gdy mowa o indoor. Bierz niskiego fotoperioda , będziesz zadowolony zobaczysz, np. LSD od Barney's farm. 

@Udyr Myślałem o czymś podobnym, ale z drugiej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...