Skocz do zawartości
Eddie Plant

RQS Critical x3, BFS Black Jack Herer x2 // MH TS600 // 60x60x140

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć witam wszystkich, informacyjnie - oba Criticale zostały ścięte, wyszło 35 suchego z jednej i 38 z drugiej. Zapomniałem wrzucić zdj. xd bo od tyg chodzę uhahany od Świtu do zmierzchu xd w namiocie jeszcze 2x Black Jack Herer, który w przeciągu 5 dni od podlania pk 13/14 mineralnym spuchły, że hej.

20221018_230504.jpg

tu macie jakieś 3 dychy suchego Krita xd

20221021_114807.jpg

trochę już mam do czynienia z tą odmianą więc powiem co zauważyłem:

- w fazie weg kurwi jak skun

-puchnie Anormalnie w porównaniu do takiego Black jack Herera, choć on finalnie też nadgania

-zapach topów: Według mnie jest jeden najbardziej zbliżony do jakiegoś Cytrusowego Detergentu do zmywania naczyń xd dosłownie, i trochę słodkawy

-moc? przeciętna. Może dlatego, że tolerka mi się już wyrobiła, ale pamiętam że Gorylka ścinała z nóg, a tu po prostu dobry humor, śmiechawa, good wibe

Aaa i powiem szczerze, że w moim przypadku wielkość doniczki jakoś specjalnie różnicy nie zrobiła. 35g suchego wyszło z 5,9l donicy a 38g z 9,5l

Black Jack Herery postanowiłem jeszcze raz podlać takim mixem pk z cal magiem i za tydzień ścinam, plus startuje nowy projekt-miały być 2x og kush i 2x amnesia różnych producentów, ale amnesia od dutch gen nie wyszła, więc na jej miejsce wchodzi Uwaga.. Early skunk 2.0. Out indoor 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By z doniczka byl sens sprawdzac to po jednej sztuce na grow raz w takiej a nastepne w innej. Takie samo grow i wszystko tak samo tylko roznica doniczkowa.. liczac ze nasionka bardzo padobne :

Gratulacje zbioru 🙂 mozesz wyslac jakiegos topka w nutelli 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green w sumie w czymś mógłbym bez nadawcy i gitara xd jak chcesz to napisz mi adres na priv

Generalnie jestem bardzo zadowolony, że Critical tak lubi puchnąć, napewno w przyszłości sprawdzę Big Buda z jakiejś dobrej oldschoolowej marki jak dinafem. Na out napewno tez wjedzie Drunken bastard f3, wyglada jak Koniczynka a nie Baksa. mini liscie ktorych jest mnóstwo, z jagodowymi topami 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...