Skocz do zawartości
Eddie Plant

RQS Critical x3, BFS Black Jack Herer x2 // MH TS600 // 60x60x140

Rekomendowane odpowiedzi

Mały upik. Następne papu podam z 1/2 dotychczasowego N. Wiatraki powoli wycinam codziennie

20221006_184813.jpg

Na następny projekt wykorzystam to co już mam, tj. OG Kush od RQS i Dutch Genetics, oraz Amnesia od Bulk Feminised Seeds i Dutch Genetics. Chcę sprawdzić jakość różnych ziółek pod znakami różnych marek 🙂 więc będzie to raczej Eksperyment Naukowy 😁 w końcu nie można trzymać się stale jednej marki... xd w planach także mam zamiar nabyć pestki od Sweet Seeds, jestem ciekaw, czy cena robi swoje. Pozdro Chopoki i Świnki xd

20221006_193202.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 78 (52 po przełączeniu)

Podlano 5l herbatki

Bio-grow - 2ml/L = 10ml

Bio-bloom - 4ml/L = 20ml

Top-max - 4ml/L = 20ml

Bio-heaven - 5ml/L = 25ml

Alg-a-mic - 4ml/L = 20ml

AN Bud Candy - 2ml/L = 10ml

Cal-mag - 1ml/L = 5m

20221009_133942.jpg

20221009_133902.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorl na jednej tylko jest to moze ma focha i cos jej nie siada

Malo PK jest w tym zestawieniu co podajesz.. moze to brak PK?

Po drugiej polowie FLO sie robia braki ponoc 😛

Przy koncu i tak juz chuja z tym zrobisz wiec chyba obleci do konca grow jak jest 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyrmiodu? xd @Mr.Green taki górujacy, choć akurat Ten top nie największy

Cała uprawa bezproblemowa i na koniec takie coś xd 

@Mr.Green co wgl myślisz o tym by podać samo pk 13/14 w wersji mineralnej i później flusz?

zabije juz te kultury bakterii w glebie, ale to końcówka już 

w wersji mineralnej mam jeszcze big buda od AN, ale myślę, że dobra dawka pk 13/14 od canny zboostuje planta na koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant nie wiem bo nie stosuje mineralnych.. bio sfera to chuj na koniec. Pytanie czy to cokolwiek pomoze..? Ile im zostalo jeszcze? 

Skoro to najwiekszy plant to moze byc niedobor PK bo sprawdzalem teraz twoj jadlospis i tam bieda z PK w wiekszych dawkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niedobor PK chyba wyskakuje na liscisch przy topach a nie gdzies indziej.  Juz chyba doleci do konca.

Lub moze byc tak ze ona sie juz wyjada sama.. bo sie zbliza jej koniec? U mnie tak to wyglada. Ziemia nabita moze byc jak chuj po wiagrze a plant mowi dosc i zaczyna sie sam konczyc. Tak to rozkminiam w organice z wlasnych obserwacji

Mozesz sprobowac ale na pewno ja popali.. bo to szok bedzie zapewne dla rosliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green teoretycznie to Critical i według producenta to już jej czas. Więc może i ma warunki do puchniecia, ale geny mówią stop. Może tak być de facto

tak apropo mała niespodzianka się szykuję  xe

20221015_184226.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...