Skocz do zawartości
TrzeciBratLumiere

Ścinanie wczesnych kwiatów

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest taka - nie mam tematu. Chcę sobie zapalić, bo akurat mnie głowa zaczyna boleć (migrenik here). Mam roślinkę, która jest w ~2 tygodniu kwitnienia. Przyuważyłem  na niskich partiach takie małe topy. Słabo rosną, mają mało światła, niewiele z nich i tak pewnie będzie. Zastanawiam się, czy mógłbym je sobie zerwać bezkarnie. No i czy w ogóle coś poczuję, czy THC w nich za grosz jeszcze.

 

Wrzucam poglądowe zdjęcie tego, którego wybrałem do spalenia (przy okazji jakiś wadliwy jest, bo strasznie przebarwiony - cała reszta rośliny wygląda spoko)

IMG_20220630_184739.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@TrzeciBratLumiere no co ty nie rób tego ja ściąłem kiedyś też trochę przedwcześnie po wysuszeniu tego będziesz miał zapałkę, dobrze kolega napisał daruj sobie nie będzie z tego żadnego efektu. Może poczekaj trochę jeszcze coś z tego wyjdzie ryju nie traci nadziei.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym stanie co na zdjęciach to po wysuszeniu, jak się domyślam w piekarniku, zostanie Ci najprawdopodobniej sama łodyga 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałem jeszcze tydzień i większe topki wrzuciłem do mikrofali. Po ścięciu byłem pewien, że to będzie z 3 gramy co najmniej, z grindera wyszło tyle, że na kilka buchow miałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...