Skocz do zawartości
Zjaranyarab

BIG BUD ☘️AUTO SUPER LEMON HAZE ☘️

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę opóźnione ale jest 😎 aktualnie nic ciekawego się nie dzieje rośnie dobrze podlewane woda zwykła i woda z akwarium na zmianę 😁 Za to poprzednia roślina co został utracona już jest nowa już wyszło na światło dzienne. 
 

4E4A9ADA-AC7F-4673-A0E3-86A3720A0D19.jpeg

36E52686-12CF-48DB-9AAE-7A22326FE4DE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja się dziś stał pierwszy raz tak mam będzie coś z tego jeszcze ? (Aktualnie podłożyłem pod to cos żeby było w pionie) 

0CBB764A-A84D-4D43-93A3-E1114EABD1F6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 07/07/2022 o 07:53, Tester napisał:

@Zjaranyarab przysyp ziemią i powinno być ok

Lipa sama od siebie zwiędła zamówiłem inny rodzaj dodam zdjęcie jak wykiełkuje nowe 💪( ale nie wiem czy jest sens kolejne sadzić czy zostać juz przy lemonie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w kolejnym tygodniu.

Jak na ta chwile Lemon trzyma się dobrze nic poważnego się nie dzieje  jedynie to listki z samego dołu uschły przez słońce podejrzeniem na niektórych liściach są przedziorki (czytałem na necie niby można usunąć je płynem do naczyń spryskać) standardowo woda, i woda z akwarium 😁 

Jednak druga z roślin Big Bud znów się zawiodłem nie wiem co się stało gałązkę coś przechyliło myślałem że jeszcze coś wyjdzie z tego podsypanie było na sztywni nic nie pomogło uschła 😏 Ale zamówiłem inny rodzaj już nie Bud na następny tydzień dodam fotkę i nazwę, też się zastanawiam czy wgl jeszcze jest sens i czas żeby posadzić 😏 dajcie znać 😎

48D4211F-2406-414E-8EE9-C342404FD03E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie 😁 ale lecimy dalej z tematem. 
poprzednia roślina nie dała rady po drugi i ta sama odmiana, stwierdziłem że posadzę inna odmianę nazwa: Cookies Sherbet (Na ta chwile jakoś powoli idzie zobaczymy jak to dalej będzie i czy zdarzy dojść) 

lemon trzyma się dobrze idzie do góry 💪 (podlewanie jest te same bez zmian nic ciekawego się nie dzieje czy strasznego) 

43AA38FF-C54D-45B5-875B-99FA6F0F772C.jpeg

415021CB-2C9A-4B2A-B5D5-FF0266CD59F1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...