Skocz do zawartości
Zjaranyarab

BIG BUD ☘️AUTO SUPER LEMON HAZE ☘️

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zielarzy 💪☘️
Lecimy z drugim moim sezonem w tamtym roku był (Strong Skunk). 
W tym sezonie 2k22 polecimy
- BIG BUD AUTO (czas kwitnienia Out: - 9 tygodni
-SUPER LEMON HAZE AUTO (czas kwitnienia: 9 tygodni niby) 
W tamtym roku leciałem na zwykłej ziemi w tym sezonie leci:
-Canna Terra Professional
Na ta chwile brak odżywek w płynie (będę jak w tamtym sezonie naturalne jakieś domowe sposoby chyba ze nie będzie pomagać w tedy zaczniemy odżywkami)
Data posadzenia 19.06.2022 
(Co tydzień aktualizacja) 

44907C3A-DC5E-4BC5-B289-FB6B8AF60640.jpeg

Edytowane przez Zjaranyarab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  o o wodzie ze ziemniaków nie słyszałem. Jest zabawy ale i smakuje lepiej ja używam skorupek z jajek poprostu na wierzch gleby do gleby daje popiół . Oprócz  tego robie gnojówkę z pokrzywy . I raz na 3 tyg podlewam woda z  drożdżami . 

@Zjaranyarab wiem wiem ale myślałem ze od Ciebie sie dowiem moze coś czego bym nie znalazl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grymasny Nie smakuje lepiej, jak się robi 2 tygodnie przerwy przed kosą od nawozów, wtedy roślina się wyczyści z nawozów i nie będzie ich czuć w paleniu. Ja uprawiałem na nawozach naturalnych, ale nie chce mi się w to bawić, bo to wymaga poświęcenia znacznie więcej czasu i włożenia to więcej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  Taki problem lekki coś z tego wyjdzie bo pies mi odgryzł ?  A korzeń jest tylko listki wyrwał 

 

Edit: Już nie ważne przyjdzie kolejne 💪

DA1BADDC-1784-4E65-91D7-800D206656C9.jpeg

Edytowane przez Zjaranyarab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak pisałem co tydzień jakaś aktualizacja 😁 wiec na pierwszy strzał leci Super lemon Haze dziś przyjdzie pestka Big bud .

Aktualnie wszystko jak na ta chwile jest okej jedynie jaki nawóz dostaje (nie patrząc na ziemie) to woda z akwarium ale to podlewam raz z akwarium raz zwykła woda (odstana) 

67AFA7AC-4228-4863-A5F2-7F8C7B441FE9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zjaranyarab  Rób jak chcesz, chodzi tylko o to, że to nie ma zbytnio sensu w przypadku automatu, jaki wchodzi w fazę kwitnienia około 30 dnia od wyjścia z ziemi, nie wypełni więc systemem korzeniowym nawet połowy z tej donicy. Na automat starczy donica 8 l, ewentualnie 11 l, ale 25/30 l to przesada, na sezon byłaby w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...