Skocz do zawartości
Jkwjoke

Sweet zz sezon, mars hydro ts-600 100w 40*40*140

Rekomendowane odpowiedzi

Odmiana:Sweet zz sezon

Rozmiar boxa: 40*40*140

Panel led:mars hydro ts-600 100w

Nawozy:try pack bio bizz +bio heaven oraz cal mag.

Doniczka 18l

Ziemia:bio bizz light mix

Planowany trening topping/fim dużo lst oraz wydłużony weg , być może sroog ale to już zależy jak bedzie wyglądała sytuacja.

No to ruszamy z moja pierwszą fotorelacją, mała ma 2 dzień od sadzonki. 

16551232752725039203450466250090.jpg

1655123313371458833283422521245.jpg

Edytowane przez Jkwjoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Udyr napisał:

@Jkwjoke a ja myślałem że mój mieszający jest wielki.

Oby wiatr roślinie łba nie urwał ! ✌️

Haha na szczęście mogę ustawić obroty na słabsze i mocniejsze przy poprzedniej uprawie się sprawdził:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jkwjoke ten sweet zz to od RQS jest? Jestem ciekaw tej odmiany. Jest na liscie przyszlych projektow 🙂 takze rob dobry spoiler 😄 no mieszajacy wyglada jak na taras 😄

Witamy na pokladzie. Sluchaj sie starszych forumowiczow to zbierzesz dobre palenie w porzadanej ilosci 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mr.Green napisał:

@Jkwjoke ten sweet zz to od RQS jest? Jestem ciekaw tej odmiany. Jest na liscie przyszlych projektow 🙂 takze rob dobry spoiler 😄 no mieszajacy wyglada jak na taras 😄

Witamy na pokladzie. Sluchaj sie starszych forumowiczow to zbierzesz dobre palenie w porzadanej ilosci 😉

Tak od RQS dużo poczytałem o tej odmianie i stwierdziłem że muszę jej spróbować.

Dzięki miałem już dwa projekty ale bez fotorelacji i średnio poszło teraz liczę na lepsze rezultaty? 

Jedno pytanko cal mag przy panelu lać od momentu jak zacznę nawozić czy w razie niedoborów dopiero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz lac zapobiegawczo od okolo drugiego lub 3 tygodnia. Z nawozami wiele nie pomoge bo ja lece wylacznie organicznie od BioTabs ale jest tu duzo osob ktore profesjonalnie sie wypowiedza w tym temacie gdy zajdzie potrzeba. Pierwsze 2 tygodnie sama woda. Ziemia jest dedykowana wiec ma w sobie pierwiastki. Jak cos to mozna cos na korzenie dawac i z poczatku minimalne dawki ale zalecalbym 2 tygodnie samej wody. Wrzucaj fotki co kilka dni to bedziemy myslec co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mr.Green napisał:

Mozesz lac zapobiegawczo od okolo drugiego lub 3 tygodnia. Z nawozami wiele nie pomoge bo ja lece wylacznie organicznie od BioTabs ale jest tu duzo osob ktore profesjonalnie sie wypowiedza w tym temacie gdy zajdzie potrzeba. Pierwsze 2 tygodnie sama woda. Ziemia jest dedykowana wiec ma w sobie pierwiastki. Jak cos to mozna cos na korzenie dawac i z poczatku minimalne dawki ale zalecalbym 2 tygodnie samej wody. Wrzucaj fotki co kilka dni to bedziemy myslec co i jak.

Dobra dzięki tak zrobię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jkwjoke musisz sie liczyc z tym ze rozni ludzie stosuja rozne metody wiec czasem informacje moga byc troche rozbiezne. 

Trzeba zawsze byc gdzies pomiedzy i szybko sie uczyc na bledach by zdobywac doswiadczenie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: 11 dzień życia,roślinka została przesadzona do większej doniczki.  temperatura skacze do 30 stopni ale cóż poradzić taki mamy klimat.

20220622_160703.jpg

20220622_161729.jpg

20220622_162004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 dzień życia krzaczka, 2dni temu wykonałem fim,dodatkowo pojawiły się widoczne na zdjęciu przebarwienia ktoś wie jak temu zaradzić?

20220628_151728.jpg

20220628_151747.jpg

20220628_151843.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Udyr napisał:

@Jkwjoke już odrobinę korzenia ma, daj jej trochę jeść. Te pierwsze liście i tak odpadają że starości.

Dobra tak zrobię przy następnym podlaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 dzień: przeprowadziłem pierwsze lst, po czym podlałem wodą zmieszaną z bio grow, bio heaven oraz cal-mag, nawozy dałem 1/2 tego jak zaleca producent. 

20220630_144105.jpg

20220630_144428.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Jkwjoke LST, spoko możesz porozchylać jeszcze te boczne liście by nowe odrosty miały lepszy dostęp do światła, jaką masz tam wilgotność nie jest tam za suche powietrze?

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Szwagrom napisał:

@Jkwjoke LST, spoko możesz porozchylać jeszcze te boczne liście by nowe odrosty miały lepszy dostęp do światła, jaką masz tam wilgotność nie jest tam za suche powietrze?

Właśnie nie posiadam miernika wilgotności, ale w środku używam elementu chłodzącego który sie skrapla dzięki czemu sie podnosi wilgotność jeszcze dodatkowo jest pojemnik z wodą oraz mały nawilżacz powietrza 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Jkwjoke Bo na pierwszym zdjęciu wydaję się tak jakby miała pomarszczone liście dobrze dostrzegam? Nie przelewasz jej przypadkiem? Ile na tą donice rozlewasz wody.

Bo wiesz na in, jak masz optymalną temperaturę to nie trzeba tak często podlewać jak na out, i w takich dużych ilościach na początku oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Szwagrom napisał:

@Jkwjoke Bo na pierwszym zdjęciu wydaję się tak jakby miała pomarszczone liście dobrze dostrzegam? Nie przelewasz jej przypadkiem? Ile na tą donice rozlewasz wody.

Bo wiesz na in, jak masz optymalną temperaturę to nie trzeba tak często podlewać jak na out, i w takich dużych ilościach na początku oczywiście.

Właśnie nwm chyba kwestią zdjęcia, ponieważ zdjęcie robiłem przed podlaniem a była już suchutka bo podlewałem około 4 dni temu może 3 a ma troszkę za wysoka temperaturę i szybko traci wodę właśnie. Raczej problemów z podlewaniem nie mam zwłaszcza, że jest to już 4 uprawa i nigdy nie miałem z tym problemów.

Edytowane przez Jkwjoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Jkwjoke Też mi się tak wydaje od samego początku, że może mieć za gorąco. Jaka tam jest temperatura?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...