Skocz do zawartości
Rav

Zawijające się liście.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. Jestem tu nowy i pewnie tak było w każdym z przypadków, że zaczynało się od problemów. 
zasadziłem sobie pare roślin i w zasadzie do momentu wykiełkowania wszystko było w porządku. Zakupiłem 56 litrowe donice materiałowe i przesadziłem tydzień temu. Posłałem dopiero dzisiejszego dnia gdyż ziemia była bardzo wilgotna a przez pare dni trwały opady więc stwierdziłem, że chyba nie ma sensu przelewać. Ale od wczoraj zauważyłem chyba niepokojącą rzecz u dwóch roślinek. Liście zaczęły zawijać sie do zewnątrz i nie wiem czy to normalna rzecz czy raczej w którym momencie popełniłem błąd. Bardzo proszę o pomoc ewentualnie jakąś poradę. 

265B182F-402F-4667-836F-FE164EC58FCB.jpeg

49744D33-DB5F-486F-A901-80E41DF44193.jpeg

26C355DD-F85E-4AA2-B3BC-13BA0042DDDF.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rav trochę jej gorąco musi być.

Jeśli masz możliwość nie wystawiaj jej na najmocniejsze słońce w południe bezpośrednio, jakiś półcień znajdź dla niej.

Teraz chyba fale upałów w Polsce są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr dobrze, dziękuje bardzo. Spróbuje tak jak mówisz. Dziękuje za odpowiedź. W razie czego będę to monitorował 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...