Skocz do zawartości
Miejski Guru

problemy z roślinami po zmianie miejsca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaczne od tego ze kiedys kiedy zyly dinozaury uprawialem misty i mialem dobre wyniki, seedy mialem od breedera gypsego nirvany i wszystko bylo ogolnie git jednak zmienilem po latach przerwy miejscowke i zaczely sie moje problemy tak samo jak gypsego... short raider i inne gorrille nie chcialy w ogole kielkowac nawet wiec problem byl w wodzie albo sionkach to zmienilem breedera na bezposrednio nirvane i pechy skielkowaly ale krotko po urodzinach zaczely usychac wiec problem byl juz w wodzie, ziemi, temperaturze, oswietleniu, wilgotnosci itp totez zaczalem zmieniac lampy az zostalem przy najlepszych ledowych na jakie mnie stac czyli mars hydro ts600 oraz spider farmer sf1000 jednak roslinki po urodzeniu nadal usychaly to zapewnilem nawilzacz, wentylatory mieszajace, ph metr bo woda jest tu w kranie bardzo twarda ok 7ph i ma duzo kamienia ktory moim zdaniem sie odklada potem w ziemi to dodawalem ph minus plagrona a nawet podlewalem woda zrodlana ktora ma ph ok 6... temp na poziomie 27-31 stopni, wilgotnosc ok 40-60%, ziemia canna terra, odzywki ghe jednak problem od kilku lat ten sam roslinki nie chca rosnac, teraz mialem nasiona special kush i critical od royal queen ale ta sama porazka, urosly tylko troche, wolno rosly az zaczely obumierac przez brazowienie, box mam ok 60x60 dwa poziomy - 1 na marsa, 2gi na spidera, potem dodam fotki, wylozony folią odblyskowa z plyt osb... nie wydaje mi sie ze to wina pestek tylko ziemi albo swiatla albo wody bo w tej ziemi wszystkie rosliny mi zolkna ale chyba jest jedna z lepszych wiec moze to swiatlo ze za silne ale chyba nie wiec pozostaje ta nieszczesna woda i co tu zrobic... chcialbym wystartowac kolejny raz z wasza pomoca i doprowadzic sprawe do konca zeby moc sie spokojnie leczyc wlasnym materialem, tymczasem, pozderki!

20220611_053845.jpg

20220611_053920.jpg

20220611_053944.jpg

20220611_054005.jpg

20220611_054016.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zacząć nowy sezon tutaj i potrzebuje waszej pomocy krok po kroku, dzis zamówię seedy... prawdopodobnie cos royal queen bo sa budzetowe czy inne polecacie? Oczywiscie feminizowane!

20220611_095451.jpg

20220611_095500.jpg

20220611_095524.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...