Skocz do zawartości
Amnesia

Dziwne plamki na liściach

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam mam  dziwne plamki na liściach  i nie wiem co to może być zaczeły żułknieć yo najbardziej takie z tymi dziwnymi listkami to gorilla auto glue a tamto co takie w jest jeszcze okej to auto ak47  podlewane nawożone nawozem prawdziwym z obornika wiecie taki ze sklepu tylko obornik no i tylko to ale nw i 1 raz robię trening lst na nich nie wiem powiedzcie co z nimi bo ja się martwię i nie wiem czy to może być czasem jakiś niedobór doradzcie coś help me pls ❤️ 

ps; tu są 3 zd te najbardziej poszkodowana to auto gorilla glue a ta mniej to auto ak 47 łatwo odróżnić  ? ❤️ 

IMG_20220609_193646.jpg

IMG_20220609_192906.jpg

IMG_20220608_073827.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy w tym problem że dopiero wczoraj pierwszy raz dałem jej nawóz bo myślałem że to niedobór bo w necie

tak pisali też  a nawóz to na pewno nie bo dopiero wczoraj dałem trochę 

Edytowane przez Amnesia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Amnesia To może ph , nie masz tam niedoborów one sa zielone, jednej coś głównie nie przypasowało, pewnie jest słabsza genetycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Amnesia Nie zdechnie, leci, moim zdaniem to "rany wojenne" coś ją zraniło, co było w ziemi, ja bym powiedział, że nadwyżka nawozów, może jakaś toksyczność, ale ona leci i nie zamierza umierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy może rany bo ślimaki nie idą do brosu i chuj wie jak omijaja sól posypaną wokół i gorilla im najbardziej spasowała i jest najbardziej pogryziona i zraniona przez te skurwysyny pierdolone a o szkodnikach w ziemi nie ma co mówić bo tak jest taka ziemia twarda że rydla prawie nie ujebałem a mam żelazny 

wykopałem dołek jakimś cudem i dałem nowej lepszej ziemi bo droga do tego spota jest w chuj męcząca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Amnesia Na ten moment po za ślimakami to tymi "przebarwieniami' bym sie nie przejmował, jak sie nie pogłębiają, to nie ma znaczenia, roślina sobie poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...