Skocz do zawartości
Amnesia

Dziwne plamki na liściach

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam mam  dziwne plamki na liściach  i nie wiem co to może być zaczeły żułknieć yo najbardziej takie z tymi dziwnymi listkami to gorilla auto glue a tamto co takie w jest jeszcze okej to auto ak47  podlewane nawożone nawozem prawdziwym z obornika wiecie taki ze sklepu tylko obornik no i tylko to ale nw i 1 raz robię trening lst na nich nie wiem powiedzcie co z nimi bo ja się martwię i nie wiem czy to może być czasem jakiś niedobór doradzcie coś help me pls ❤️ 

ps; tu są 3 zd te najbardziej poszkodowana to auto gorilla glue a ta mniej to auto ak 47 łatwo odróżnić  ? ❤️ 

IMG_20220609_193646.jpg

IMG_20220609_192906.jpg

IMG_20220608_073827.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy w tym problem że dopiero wczoraj pierwszy raz dałem jej nawóz bo myślałem że to niedobór bo w necie

tak pisali też  a nawóz to na pewno nie bo dopiero wczoraj dałem trochę 

Edytowane przez Amnesia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy może rany bo ślimaki nie idą do brosu i chuj wie jak omijaja sól posypaną wokół i gorilla im najbardziej spasowała i jest najbardziej pogryziona i zraniona przez te skurwysyny pierdolone a o szkodnikach w ziemi nie ma co mówić bo tak jest taka ziemia twarda że rydla prawie nie ujebałem a mam żelazny 

wykopałem dołek jakimś cudem i dałem nowej lepszej ziemi bo droga do tego spota jest w chuj męcząca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...