Skocz do zawartości
Bubble

THE JACKSON 150W - GROW THE JUNGLE - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Zwracam się do Was z pytaniem o radę i wasze doświadczenia.

Czy ktoś miał styczność z tymi panelami THE JACKSON 150W - GROW THE JUNGLE LAMPA LED? 

Chodzi mi po głowie pomysł na wzmocnienie oświetlenia na flo, namiot uprawowy 100x100x200, w tej chwili w namiocie wisi Lumatek Attis 300W natomiast idealnie wejdzie mi jeszcze ten panel, patrząc po PAR lamp suma. dawałaby mniej więcej moc Zeusa 465W, a że właśnie zaczynam kwitnienie to jest to. dobry moment na wzmocnienie oświetlenia, szczególnie że panny trzymam na ciasno jak sardynki w puszce.

Będę wdzięczny za wasze opinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Tak to wyglada ostatnio na półce widziałem, wyglada to fajnie, cena całkiem niezła. I się zastanawiam, czy nie dołożyć bo wymiarami mi wejdzie idealnie żeby dowiesić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Półka cenowa Lumateka tak generalnie. Jakościowo pewnie podobnie, ale fajna jest ta modułowość i możliwości rozbudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bubble lumatek trochę lepiej wykonany, przynajmniej moim zdaniem. 

Jednak jest spora różnica między qb a ładnie rozłożonymi paskami. Chociaż roślinom to wszystko jedno 😄

Tylko ludzie zwracają uwagę na estetykę właściwie.

300w nie styka na 1m2 ? W sumie jak masz wolne fundusze to zawsze fajnie mieć kolejna zabawkę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Tak właśnie postanowiłem zainwestować w hobby, a że mam gest teraz jak cholera to światło się przyda. Lumatek fajnie świeci daje radę to 300W, ale tak korci, zobaczyć co będzie dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UdyrNo to mogę przedstawić pierwsze wrażenia. Lumatek wygląda solidniej, jest wyposażony w lineczki i inne pierdoły, tutaj nie ma nic. No dobra jest lampa i kabel zasilający, instrukcja po hiszpańsku, jakiś katalog i naklejki. Świecić świeci sama lampa wygląda solidnie chociaż już mocowania pozostawiają sporo do życzenia. A co będzie dalej to się zobaczy po efektach. mocowanie prowizorka bo złe mocowania kupiłem. Wrzucam kilka zdjęć, obok Lumatek Attis 300W.

IMG_3070.jpeg

IMG_3071.jpeg

IMG_3072.jpeg

IMG_3073.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bubble no i Bajlando 🙂 a jesli będzie za dużo światła to zawsze można drugi box na wega odpalić. I rośliny non stop będą krążyć 😄

W Jacksonie tylko trochę tego 5500-6500k brakuje, nawet widać gołym okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Masz racji trochę w tym co mówisz, ale jako uzupełnienie wymiarami wlazła idealnie, nie jest źle. Zobaczymy jakie będą efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr już prawie koniec, a byłem tu i tam ale czy będę mógł wystartować z kolejnym projektem? Tego nie wiem 

Ale widzę że trzymasz warte i wspierasz ładnie nowych użytkowników 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...