Skocz do zawartości
Profuturo

Ak47, watermelon zkittlez, diesel blue, lemon haze. Jungle 250W, box 90x90x175

Rekomendowane odpowiedzi

@Profuturo w zasadzie na samym początku nie będzie Ci ten filtr potrzebny. Jeśli dobrze pamiętam to ak i inne klasyki nie śmierdzą na wegu, co innego critical. To gówno mi śmierdziało skunem już w 2 tyg życia na tej pralce xd @Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant jest taki specyficzny piekący zapach zioła. Że aż mdli, ciężko wytłumaczyć.

Jeśli będzie jajcarz to gdzieś posypie po dolnych u BD żeby się ten gen rozmnożył. Bo naprawdę interesujący jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema, wczoraj nasionka poszły do ziemi. Jak już coś wyjdzie na powierzchnię to wrzucę pierwsze foty. Mam dwa pytania:

-jak nasionka są w ziemi to już odpalać lampę, czy poczekać aż się przebiją na powierzchnię? 

-mam problem z lampą, a mianowicie dokupiłem regulator mocy oryginalny dedykowany do swojej lampy i za cholerę nie wiem jak go podłączyć, nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji. Pomocy. Regulator: Grow The Jungle Dimming Box Kit - kontroler oświetlenia

Edytowane przez Profuturo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr

IMG_20220528_162953.jpg

IMG_20220528_163005.jpg

IMG_20220528_163012.jpg

IMG_20220528_163106.jpg

IMG_20220528_163127.jpg

IMG_20220528_162902.jpg

Na zdrowy rozsądek regulator powinien być podłączony na wejściu zasilania tzn z niego powinno iść zasilanie do lampy, ale na out jest wolny przewód ale to pewnie do podłączenia innego oświetlenia bo 3 żyły. Nie mam pojęcia jak to podłączyć, nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji. Mam pomysł jeszcze z zasilacza po stronie out ten przewód co idzie z zasilacza bezpośrednio do panela led, ale trzeba go ciąć, wolałbym mieć pewność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Profuturo kupowałeś ten dimmer w polskim sklepie ? Napisz do sprzedawcy. Musi Ci udostępnić info jak to podłączyć. 

Bo jak podłączysz coś źle to spalisz diody.

Zerknij jeszcze na kolory kabla co wychodzą z tego miejsca co zaznaczyłem. Jeśli nie są schowane jakoś.

Potencjometr zawsze wychodzi już z zasilacza. Bo na sam zasilacz podajesz stałe napięcie a na sam panel powinno się regulować.

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie szukałem i nawet Hiszpanie niewiele mówią o tym.

Ten 3 żyłowy jest luźny i nie podłączony nigdzie tak ?

@Profuturo Sprawdź czy jest manual albo datasheet dla tego zasilacza. Może tak prędzej schemat podlaczeń znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Profuturo

Screenshot_20220528-163205.png

To datasheet dokładnie tego zasilacza.

I schemat podłączenia.

Screenshot_20220528-163836.png

Czyli tak jak mówiłeś fioletowy do fioletowego biały do szarego. 

Ale wolałem się upewnić 😄

I przed podłączeniem ustaw pokrętło na 0%.

A ten czarno biały zaizoluj i z głowy.

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minutes ago, Udyr said:

Też właśnie szukałem i nawet Hiszpanie niewiele mówią o tym.

Ten 3 żyłowy jest luźny i nie podłączony nigdzie tak ?

@Profuturo Sprawdź czy jest manual albo datasheet dla tego zasilacza. Może tak prędzej schemat podlaczeń znajdziesz.

https://www.inventronics-co.com/wp-content/uploads/2019/08/DS-EUM-240SxxxDG_Rev.A.pdf

 

aaa dobra to samo podeslalismy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj dwie dziewczynki wyszły na powierzchnię, odpaliłem lampę, na razie ustawiona na 40cm i 50% mocy(nie wiem czy dobrze zrobiłem, że włączyłem)

IMG_20220529_133354.jpg

IMG_20220529_133409.jpg

IMG_20220529_133433.jpg

Warunki jakie mam u dziewczynek to temp 20°c, wilgotność 70 - 80%, mieszający chodzi i wyciągający. 

IMG_20220529_133442.jpg

Edytowane przez Profuturo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...