Skocz do zawartości
Profuturo

Ak47, watermelon zkittlez, diesel blue, lemon haze. Jungle 250W, box 90x90x175

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 12

IMG_20220609_200154.jpg

IMG_20220609_200223.jpg

IMG_20220609_200303.jpg

IMG_20220609_200325.jpg

IMG_20220609_200339.jpg

IMG_20220609_200344.jpg

IMG_20220609_200352.jpg

Witam pod wpływem chwili zrobiłem dzisiaj mój pierwszy lst na automacie😁 miałem nie robić nic, bo dostałem dziewczynkę i nic o niej nie wiem, wiem tylko ze stała na parapecie przy oknie. Jak to wygląda? Poprawić coś? 

Na sezonach planuje toping, albo fim i lst, mam jeszcze siatkę od zestawu boxa. Doradźcie panowie w jakim kierunku iść, by na końcu być dumnym z dziewczynek😉 za ile dni tak mniej więcej czeka mnie toping? Pozdro i z fartem

Aha dostałem cosik takiego, warto dorzucać? 

IMG_20220609_201437.jpg

IMG_20220609_201503.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Profuturo napisał:

Jak to wygląda? Poprawić coś? 

tak sobie, pilnuj żeby się nie wyprostowała

Godzinę temu, Profuturo napisał:

Na sezonach planuje toping, albo fim i lst, mam jeszcze siatkę od zestawu boxa. Doradźcie panowie w jakim kierunku iść, by na końcu być dumnym z dziewczynek😉 za ile dni tak mniej więcej czeka mnie toping? Pozdro i z fartem

możesz fim/topping + LST, jak z 2-3 piętra będą to można robić

 

Godzinę temu, Profuturo napisał:

Aha dostałem cosik takiego, warto dorzucać? 

to automat to musiał byś go dostosować do sezonów w sumie można jak masz miejsce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 14

IMG_20220611_193322.jpg

IMG_20220611_193332.jpg

IMG_20220611_193354.jpg

IMG_20220611_193409.jpg

IMG_20220611_193444.jpg

IMG_20220611_193452.jpg

IMG_20220611_193541.jpg

IMG_20220611_193609.jpg

Podniosłem dziś o 10cm lampę, bo watermelon i diesel trochę się zbijają. Wszystko wygląda chyba ok.

Edytowane przez Profuturo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Profuturo toping zrób tylko i wyłącznie raz zrób i starczy 4 piętra zostaw później poczekaj aż będą miały 50-60cm golisz wtedy doły rośliny zostawiasz połowę czyli 25-30 cm i wywalasz wszystkie wiatraki następnie zmieniasz światło na 12/12 po 10 dniach od zmiany dajesz siatkę tak żebyś nie mógł jeszcze nic przeplatać w czasie rośnięcia zacznij przeplatać konopia rośnie do 3 tyg w 18 dniu wygrywasz znowu doły zostawiasz 35-40cm i wszystkie liście wiatrakowe ale dosłownie wszystkie

A i co ważne poczekaj tydzień zanim zmienisz światło na regeneracje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Barney's napisał:

@Profuturo już ci pisałem że toping one są za małe jeszcze na treningi puść je wolno niech rosną do góry 

@Barney's Myślałem, że wczoraj się za mocno zbombiłem, ale dzisiaj też nie rozkminiam ocb. Piszesz, że są za małe na treningi ale zrób toping (przecież to trening). Już nie wiem czy ciąć czy na razie jeszcze zostawić??

Powiedzcie jeszcze czy warto zapodawać powoli już nawozy oczywiście w minimalnych dawkach, mianowicie chodzi o biogrow, calmag. Mam wszystko do biobizz więc myślę że minimalne dawki można zapodawać, bo potem ciężko będzie reagować organicznymi. Jak myślicie?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green fim będziesz robił? Czy cięcie połowy planta? 

35 minut temu, Barney's napisał:

@Profuturo chodzi mi o to żebyś nie robił lst 

Czaje ta jedna co ma lst to automat, na sezonach zrobię tylko cięcie i siatę. Podpowiedź tylko jakie cięcie wykonać bo nigdy nie ciachałem. Zwykły toping na dwa szczyty, czy polecieć na 4 szczyty fim, albo czytałem że jak się utnie ponad 2 piętrem też idzie na 4 szczyty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz jego FR, pooglądaj, poczytaj o tym co robi i jak i będziesz wiedział

 

 

11 godzin temu, Barney's napisał:

@Profuturo toping zrób tylko i wyłącznie raz zrób i starczy 4 piętra zostaw później poczekaj aż będą miały 50-60cm golisz wtedy doły rośliny zostawiasz połowę czyli 25-30 cm i wywalasz wszystkie wiatraki następnie zmieniasz światło na 12/12 po 10 dniach od zmiany dajesz siatkę tak żebyś nie mógł jeszcze nic przeplatać w czasie rośnięcia zacznij przeplatać konopia rośnie do 3 tyg w 18 dniu wygrywasz znowu doły zostawiasz 35-40cm i wszystkie liście wiatrakowe ale dosłownie wszystkie

A i co ważne poczekaj tydzień zanim zmienisz światło na regeneracje

@Profuturo a tu masz zajebiście opisane jak zrobić trening pod siatkę, czyli najpierw toping(FIM jak się uda), a potem naginasz do siatki jak już do niej dorośnie i czekasz aż wypełni cały ten "ekran zieleni". Żadnej filozofii tu nie ma, zrób step by step i będzie dobrze 

A co do nawozów to calmag możesz im dawać od 3-4 tygodnia co podlanie po 0,5 ml/l, growa zależnie od rodzaju ziemi jaki masz i genetyki rośliny, jaką ma podaż na azot. ja na allmixie nie dawałem nic z azotem do 6 tygodnia, gdzie już zaczynała kwitnąć, podsypałem ją krowim łajnem, który zawiera azot dopiero wtedy

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's adaptacja jest kluczem do przetrwania 😄 Widzę jakie metody skutkują, a na forum ostatnio siedzę cały czas to mam porównanie między użytkownikami co działa i w którym momencie rozwoju zaczynać coś zmieniać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...