Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Elo mordy  tym razem  klony wleciały do areoklonera 16  klonów wykożystam,  klony po ukożenieniu wlecą do wertikalboxa znacie go z poprzednich fotorelek tym razem zastosuje w boxie zmiany być może  zamontuje w nim ledy  za jakiś czas i zmienie pompke nawadniającą i zamontuje inny wyciąg powietrza, doniczki bendą poziomowe będzie ich  osiem każda będzie mieściła dwie rośliny podłoże keramzyt, jeśli okaże sie że ich matka jest słabej jakość to i te wypiepsze  w piździec puki co niechaj rosną im kożenie

20220522_011651.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, klony nadal nie ppkazują kozeni a mija właśnie tydzień, myślałem ze po tym czasie w aerokloneże  klony wypuszcza kożonki 😕 woda ma 25°C lampa 24h na tej  lampie już ukożeniałem w wełnie i było ok, do wody dodałem stymulator kożeni,  root stimulator. Klony potraktowałem nawozem dolistnym i dwa razy wodą spryskałem i tyle,

16538213103045708258477436829189.jpg

16538215350937381470544382071507.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem klony,  już pierwsze szczepki ukożeniają sie  co ciekawe rano żadna nie miała kożeni a tu benc i wieczorem już z 10 klonów mają kożonki, teraz  pujdzie z górki  do końca tygodnia i  idą do wertikalboxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 z 36ciu klonów ukożeniło sie  myśle że to bardzo dobry wynik a  czekam z nimi do piątku moze jeszcze któryś pokaże kiełki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan na dzisiaj  35 z 36 ciu klonuw jest już ukożenionych, aerokloner to  cudo, tradycyjnymi sposobami ukożeniania taki wynik był by niemożliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie klony się ukożeniły, szok!!  6 miało marne kożonki utylizacja, 15 ma średnie kożenie, 15  świetne duże kożenie jutro  najdalej pojutrze idą do wertikalboxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśćwie uprawa powinna sie nazywać jack herrer ×22 gdyż tyle klonów wleciało na spota, do podłużnych doniczek z braku keramzytu zastosowałem siatke elewacyjną zmieszaną z keramzytem ciekawe czy coś wypali z tego

20220605_000243.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, nie wszystko idzie jak sie należy pare klonów uschło, najwyraźniej woda nie doplywala do nich tak jak powinna 😕 ale nie zniechencam sie to  debiutancka uprawa  najwyraźniej te doniczki musze nieco zmodyfikować

20220606_114236.jpg

20220606_114214.jpg

Siedem klonów  odeszło odemnie na zwsze,pnie świeć nad ich duszą xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...