Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z czystej ciekawości sprawdziłem jak wygląda dawkowanie tego specyfiku i proszę:

Cytat

DAWKOWANIE ORGATREX:
Dodaj 1,5ml na 1 litr wody. Najlepiej użyć przy każdym podlaniu przez cały okres życia rośliny.

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kupa kupalski napisał:

Z czystej ciekawości sprawdziłem jak wygląda dawkowanie tego specyfiku i proszę

w harmonogramie dawkowania faktycznie jest napisane, że daje się jednorazowo 20ml/500ml wody (co jest moim zdaniem błędem jakimś)
https://biotabs.nl/download/organic-cultivation-manual-polish.pdf

Edytowane przez bingobum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wysysam wodę z podstawek i przeplukuje wszystkie woda. Na początku myślałem ze to wina ziemiolórek ale pozbyłem się ich całkowicie a sytuacja jest identyczna. Nastepnym razem bede dawkował roztwor w większej ilości wody i po 10 albo 5 ml i zrobie to w zależności od potrzeby rośliny bo wszystko idzie znakomicie do momentu podlania. Zastanawia mnie to tylko czy ktoś robi zgodnie z instrukcja i nie ma żadnego problemu.

Godzinę temu, Kupa kupalski napisał:

Z czystej ciekawości sprawdziłem jak wygląda dawkowanie tego specyfiku i proszę:

 


 

To jest pewnie w przypadku normalnego podlewania a nie autopot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...