Skocz do zawartości
Amnesia

Żółty listek

Rekomendowane odpowiedzi

miałem w tamtym roku czytałem dużo itp co i jak ale tylko pisze o nie doborach więc dałem bio humus 

 

i boje się że to coś więcej i chce się mniej więcej zorientować

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi dzięki kurwa po twoich radach spaliła mi się cała prawie nie słucham już ciebie bo ty to się znasz jak kurwa na chu**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Amnesia Po pierwsze @Andi dobrze Ci radzi. Te rośliny potrzebują światła od cholery i trochę, każdy wycina na Spocie krzaki żeby jak najwiecej słońca złapać.

Po drugie ciężko się wypowiadać w temacie bo informacje których udzielasz to kompletny chaos, prawdopodobnie niekompletne i prawie po polsku.

Po trzecie 1,5 tyg. roślina w mojej opinii to powinna dostać co najwyżej cokolwiek na rozrost korzeni i wyregulowana wodę, ale azotu nie powinno jej brakować.

@Andi Ja to bym traktował jako komplement bo na czym jak na czym, ale na chuju to kurwa się zna napewno. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Amnesia Ok, kazał Ci też pilnować i podlać w odpowiednim momencie. Jak roślina stoi na słońcu to i woda z doniczki paruje migiem, ciężko się wypowiadać dalej bo nawet wielkości doniczki nie znamy, aczkolwiek doradzali koledzy również żebyś wysadził roślinę w grunt. Nie jestem ekspertem jeśli chodzi o out, ale to podstawy są. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Amnesia Ale na oko to będzie 50, 100 ml? 0,5L? Tak jak mówię, nie jest to kwestia pełnego słońca moim zdaniem, może trochę mała być ta doniczka, do tego jest czarna i się nagrzewa więc woda ubywa moment. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Amnesia napisał:

dzięki kurwa po twoich radach spaliła mi się cała prawie nie słucham już ciebie bo ty to się znasz jak kurwa na chu**

bo się podlewa baranie  i w takich doniczkach to możesz trzymać ale sadzonki przez krótki okres 😄 

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Amnesia napisał:

ale dobra mniejsza z tym a ona mi przeżyje czy nie ?

nie wiemy jak ją zjarało, na oucie jak słońce pizga to moment się ziemia wysusza, nawet w wiadrach 50l czy większych

Teraz, Amnesia napisał:

miała cały czas wilgotno rozumiesz ?

to by się nie zjarała 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...