Skocz do zawartości
hitopoktam

| LSD Auto x3 | Gelato Auto x5 |

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Dziewczyny rosną bez problemu. LSD zdecydowanie jest do przodu w porównaniu z Gelato. Ostatnio dostały Terra Vega + Cannazym + Rhizotonic. Dzisiaj wleciał Canna Boost w standardowej dawcę, Rhizotonic ze zmniejszoną dawką i Cannazym bez zmian. 
 

Dzień 27:

12C00503-F8D6-4BE6-9388-EC6F2A92067B.thumb.jpeg.72472f8b02543c65c0898fc2b08e5623.jpeg

 

Wentylacja też doczekała się zmiany. Za padnięty wyciąg wleciał wentylator promieniowy  480 m3/h wraz z nowym filtrem węglowym. 
9B88E62C-0255-479A-942A-0455244BE14B.thumb.jpeg.8738c315ec1067e7260f6e6a69747226.jpeg

Wywaliłem tez nawilżacz bo na tym etapie już nie będzie potrzebny przez co zrobiło się więcej miejsca dla dziewczyn. Moc oświetlenie zwiększyłem z 75% na 100%. 
 

Dzisiaj podlewane było roztworem pH: 6.53. EC: 0.38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green przy maksymalnej mocy robi niezły przeciąg, ale u mnie jest cały czas skręcony. Co najważniejsze jest zdecydowanie bardziej cichy niż mój poprzedni. 
 

Jest zdrowo i kolorowo, ale dużo zabawy z dziewczynami przy nawożeniu i podlewaniu bo tak na prawdę każda jest na innym etapie rozwoju. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz suszyc w boxie. Moze wisiec gdziekolwiek w domu pod sufitem. Obetnij tylko wieksze liscie a male przytopowe liscie zostaw do schniecia z krzakiem. Otulą one topy co pomoze zachowac troche wiecej wilgoci i ochroni topy przed wyschnieciem. Ja susze w kuchni normalnie pod sufitem i po tygodniu niektore nadal nie sa jakos mega suche.

Niestety tak to jest jak ma sie kilka panien w boxie. Nawet te same odmiany z tej samej paczki potrafia rosnac roznorodnie. Ja mialem 4 gorille auto ostatnio i kazda wygladala i smakowala inaczej a byly z tej samej paczki 🙂 genow nie oszukasz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green wiem, wiem, że box nie jest potrzebny, ale byłoby to dla mnie po prostu najwygodniejsze. Suszenie w poza boxem u mnie odpada. W zapasie mam jeszcze dwa namioty w tym jeden 35x35 także sprawdzi się idealnie jako suszarka, ale do tego momentu jeszcze daleka droga także będę o tym później myślał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie grubo 😍 a do suszenia rozwiesić w zwykłym pudle zrobić wlot i jeśli zapach nie może się wydostac to wylot do wlotu boxa z filtrem i niech zapach filtr usuwa 😉 wielkością wlotu ogarniesz optymalne parametry wilgotnościowe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PrzeMIX haha. Właśnie tego sobie życzę - żeby było jak najgrubiej. 😀 Co to kartonu też to jest jakaś opcja, ale tak czy siak jeżeli będzie co zbierać to zostane przy drugim boxie. Tak będzie mi najwygodniej w sytuacji gdy w tym jeszcze jakieś dziewczyny będą dochodziły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mały update. Ostatnio nie miałem czasu żeby zaglądać do dziewczyn i w sumie dostawali tylko wodę. Wypatrzyłem niedobory i dostały dawkę calmagu. Niestety na dwóch krzakach jest to najbardziej widoczne i liście trochę dostały po dupie, ale na szczęście topy nie odbiegają rozmiarem od innych. 
 

Dzień 47 (10.06.22)

7B7BCD93-9FAF-478A-BCDB-AF7DD52DE245.thumb.jpeg.1b3bbcead32ff5a73bb6c17d35b46ddc.jpeg

A68E50F7-D9D0-4C73-8CA1-C91CA86D9FBD.thumb.jpeg.462f7969cffb618cfae0771bd25f502d.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's taką mam nadzieję. Na pewno widzę dużą różnice na plus w porównaniu do poprzedniego grow także morda się cieszy. Oby tylko nic nie spierdolić i niech sobie puchną 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's masz rację. Ostatnio dziewczyny troszkę dłużej czekały na podlanie niż zwykle. Teraz już znowu mam dla nich sporo czasu także na spokojnie sobie będę to ogarniał. 
 

Jeszcze mam pytanko do osób stosujących Canna Boost. Producent dopuszcza używanie podwójnej dawki i z tego co wiem to wiele osób tak robi. W jakim momencie zaczynacie koksować dziewczyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hitopoktam boostem od startu zaczynam od 2ml kończę na 2.5 w ok 30-35 dniu jak podaje pk 13/14

Wejdź na moją for9relke i się wszystkiego dowiesz 

Ty masz auto więc 2ml bym nie przekraczał i dał na start 1.5ml

Pk podaje od 30-35 do 7 dni przed kosą

1.5ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's twoja fotorelka jest już przeze mnie obadana. Zastanawia mnie tylko jedno. Mówisz o maks  2,5 ml przy sezonach a jak to się ma do tego co proponuje Canna? Oni już tak naprawdę od momentu pojawienia się pierwszych kwiatów „w celu zmaksymalizowania kwiatostanu” zalecają 4 ml. Próbowałeś kiedyś w taki sposób boostować Twoje krzaki? Zastanawia mnie czy to nie jest zwykłe marnotrastwo powiązane z obciążaniem rośliny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...