Skocz do zawartości
janusz_cebulobar420

1xBubblegum Auto, 1xAK47 Auto, 1xBig Bud Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Na początek siemanko wszystkim, jestem świeżak na forum. Za późno się dowiedziałem o waszym istnieniu😅 stąd też brak pełnej fotorelacji, ale kolejna na pewno od zera wleci. Jeśli chodzi o odmiany to tak jak w temacie, wszystko automaty, obsadzone 26.02, doniczki 2x4,5l oraz 9l , wleciał na początek trening LST, mała defoliacja oraz Scrog, a i co ważne myślę, to wystartowałem od zera w systemie 12/12, pierwszy raz w ten sposób i może ktoś się podzieli swoimi spostrzeżeniami na ten temat, ciekaw jestem waszych opini😉 . Lampa na ledach samsunga LM301B Full spectrum 110w ,powierzchnia uprawy 47 x 47 cm (0.22 m2) . Wiem że jest trochę gęsto, wręcz gęsty busz, docelowo miał być jedynie ak47 ale miłość do marry i mój skryty wewnętrzny janusz nie pozwolił pozbyć się wykiełkowanych nasionek i tak już ze mną zostały🤣🤣🤣 Ziemia Canna tera, Nawozy Biobizz trzypak według tabelki producenta, stosowany różnie, czasem co podlewanie a czesem z przerwą 1-2 podlania wodą zależy jaką mają chcice na żarło. Woda kranówa odstana w ciemni przeważnie 48h. A co do warunków Dzień około 28c i 50-55% RH a Noc 18c i 65-70% RH.

Z grubsza wszystko chyba, chętnie poczytam wasze opinie i sugestie:D

pozdro i z fartem mordeczki 😉

 

20220414_145348_cleaned.jpg

20220414_145357_cleaned.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  Hmm szczerze to przy 12/12 szybciej roślinka kwitnie, wiem że odbija się to na plonie, ale akurat zależało mi na czasie , aczkolwiek znajomy znajomego zza oceanu😅 cały czas tak działa i jest zadowolony i aż tak pestki nie dostają po dupie. A druga kwestia to byłem ciekaw jak zareagują na taki system, chciałem poobserwować od zera a nowe doświadczenia zawsze cenne.

Dzięki, właśnie się zastanawiałem i tak padła decyzja na tą szafkę i jestem w 100% zadowolony. Jakość naprawdę spoko, mogła być ciut większa ale nie marudze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  Ogólnie jest mało informacji na ten temat i zauważyłem że zazwyczaj wszyscy odradzają ale nikt nie ma konkretnych doświadczeń dlatego sam chciałem spróbować. Z Polskich youtuberów np. Hydro zagadka podsumował 12/12 i wyszło to całkiem spoko także polecam oglądnąć😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...