Skocz do zawartości
kemot85

Power plant auto

Rekomendowane odpowiedzi

@kemot85 ogolnie 5 to malo. Ja daje dobre 10cm zeby korzenie troche pozniej dotarly do tabsa. Z poczatku roslina nie potrzebuje tyle azotu . To automat jest i teoretycznie wszystkiego co podaje producent powinno sie dawac polowe do autosa. Dawki sa do sezonowych roslinek. Moze tez byc ze te przypalone maja slabsza genetyke i nadmiar azotu im szkodzi. Nie daja rady go przerobic. Nie lej orgatrexu poki co. Sama woda odstana. Moze byc ze ten orgatrex byl zbedny na poczatku bo i tak juz byl i popalil ja troche.bo jakby nie patrzec to ziemia ma skladniki do tego startex ma skladniki sam tabs jest mocno nasycony orgatrex ma skladniki i na to wszystko korzenie tabsa pewnie dopadly za szybko i efekt jest jaki jest. Dla auto to zdecydowanie za duzo substancji nawet organicznych

Woda i obserwacja. Mloda jest jesacze w miare moze przejdzie to bokiem i sie wyklaruje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie no, moja wiedza jak na razie jest teoretyczna ale z riserczu, który zrobiłem wynika:

 

ledy niekoniecznie powodują niedobór cal/mag (dużo osób nazywa to mitem, w Internecie obwinia się o to głownie stare, słabej jakości niebieskie ledy) ale ze względu na niższa temperaturę pracy i wyższe ppfd sporo ludzi umieszcza lampę zbyt nisko powodując poparzenia roślin

 

@kemot85

na jakiej wysokości i z jaką mocą pracuje twoja lampa?

Edytowane przez interesujacy_plon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kemot85 wskakuj wskakuj. Noc jest bardzo wazna dla roslin. Te cale 24 na dobe to tez mit. W nocy zachodza reakcje u roslin. Jest roznica temperatur itp. Panny odpoczywaja a kazdy potrzebuje odpoczynku. Nornalnie im nocke dzisiaj zapodaj i juz tak zostaw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant juz nie wciagam. 

,,Dziś mam inny okręt
Gdzieś dziś mam inne opcje w nim
I tylko chciałbym móc powiedzieć
Tamte dni są obce mi" pozwole sobie pezeta zarzucic 😉

Aczkolwiek kiedys to jak stary odkurzacz zelmera.. nie do zajebania xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant szybko się kończy 🙂 rzeklbym iż szybciej się kończy niż nadazysz napychać nochala ścierwem 🙂

@interesujacy_plon powiem Ci że coś w tym jest bo zauważyłem to na niektórych plantach u siebie. W każdej bajce jest ziarno prawdy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...