Skocz do zawartości
kemot85

Power plant auto

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli kiedykolwiek odwiedziłeś holenderski coffeeshop w latach od 1997 do teraz, prawdopodobnie paliłeś Power Plant, a ta wyjątkowa odmiana uczyniła Twój pobyt w naszym kraju jeszcze przyjemniejszym. Biorąc pod uwagę, że Power Plant od kilkudziesięciu lat pozostaje naszym bestsellerem, nie powinno dziwić, że w końcu wprowadzamy wersję automatycznie kwitnącą naszej legendarnej „królowej holenderskich coffeeshopów”! Odmiana Auto Power Plant to skrzyżowanie oryginalnego, fotoperiodycznego Power Plant z naszą legendarną i autorską Auto Think Different.

Oświetlenie hydro mars ts-2000. Na razie 24/0 z powodu chłodnych nocy. Może potem przełączę na 20/4

Namiot 200x120x120

Donice 15 litrow

Ziemia pierwszy raz wlasna kompozycja. Plagron promix bio, do tego perlit, slicium flash od biotabs, startex, mycotrex 2ml , 1 tabletka biotabs do ziemi na start (podobno automaty nie lubią za dużo substancji.od razu)a zalecają 2 na 15litrow.Do tego mycotrex 3ml do otworu pod plante. Wszystko podlane orgatexem 5ml na litr i bactrex 1ml na litr. Przez następne kilka tygodni idzie sama woda 

Nasiona wykielkowane seedsplugs'em od biotabs. 

20220408_193323.jpg

20220408_194833.jpg

20220408_194837.jpg

Przewidywany trening lst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystko w porządku. Update będzie co 7 dni żeby widzieć różnice. Od dnia 1 do wczoraj 200ml samej wody, dzisiaj czyli dzień 7 200ml z orgatexem.

20220416_171442.jpg

20220416_171436.jpg

Lampa 60cm od szczytów, moc 30%. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 dni od posadzenia. Jakby kto miał jeszcze wątpliwości przy automatach co do techniki to lst obowiązkowe.  Przez przypadek złamany szczyt przy kładzeniu i do porównania topping

20220428_223153.jpg

20220428_223157.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema @kemot85

Elegancko to wygląda :)) Props za organike a tym bardziej że biotabs. Ja też lecę z biotabsa i jestem mega zadowolony. Buch jest mega gładki i smaki palonka wychodzą mega czysciutkie :)))

Dorzuc sobie jeszcze pk od biotabsa i dawaj od drugiego tygodnia kwitnienia co tydzień na zmianę z herbatką pk. Ta herbatkę dobrze napowietrzaj żeby się ładnie piana zrobiła :)) Efekty gwarantowane. 

mega zaletą biotabsa jest brak jakichkolwiek problemów z pH co jest kozak ułatwienie .

Lst też ładnie zrobione. Używam tych samych żył z kabla xD 3x1.5 ? Hehe :))

Pozdrawiam :)))

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Hej

Wszystko jest pk też herba też. Lecisz automaty czy fotoperiody? Dałeś po 2 tabletki na start czy jedna? Ja zacząłem od 1 Donice mam 15 litrow I tak myślę czy nie dorzucić drugiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kemot85

Siema. Lece automaty. Moj debiut w uprawie jest tutaj na foto relacji. Elegancko to wyszlo i to jak na swiezaka to tym bardziej.

Ja uzywam 24 litrowych doniczek materialowych i daje tylko jednego tabsa. Jezeli dodajesz do gleby startex i silicum flush to jeden tabs wystarczy w zupelnosci.

Za duzo azotu to one sa potem az czarne prawie i jest obawa ze sie przyblokuja troche. Tego jednego tabsa wciskam do polowy donicy.

Widze ze masz herbatke pk ale chodzi mi o cos takiego 

biotabs-bio-pk-5-8-500ml.jpg

Chyba ze to masz a na zdjeciu nie widac i chyba ze masz ta guerille na outa bardziej ale tez mozna ja do srodka.

Do podlewania dodawaj bakterie bactrex razem z orgatrexem i do herbatki tak samo i musisz ja bulgotac min. 24 godziny. Jaka mas pompke do tej herbatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kemot85 Ja po przygotowaniu ziemi i zalaniu jej mieszanka to leje sama wode do 4 tygodnia. Dopiero w 4 tyg pierwszy strzal z orgatrexem i bactrexem. Potem tydzien pauzy i zaczalem herbatke bulgotac i pk na zmiane. Dobrze puchna. Zaleta biotabsa jest ze mozesz ladowac wieksze dawki i nie musisz sie martwic ze przesadzisz :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dawkowales herbe i pk? Podjewasz codziennie mniejsze ilości czy co parę dni więcej? I jak z pk i herba? Np. Woda pk woda herba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kemot85 po 4 tygodniu i dodaniu orgatrexa z bactrexem w duzej dawce daje tydzien samej wody. W tym tygodniu biore 25gram silicum flush i rozsypuje na powierzchni ziemi mieszajac lekko z ziemia. Zalewam woda i bactrexem. Gdzies z lyzeczke mala jakby delikatnie cukru do herbaty. Jest to swego rodzaju opatrunek od gory. Tak np. W kanadzie karmia przy organice. 5 tydzien sama woda i w 6 tygodniu zaczynam od herbatki. U mnie robie takie rzeczy na weekend co weekend. Herbatka w pelnej dawce od producenta. Caly tydzien woda ile komu tam trzeba i na weekend znowu PK boost i znowu woda i na weekend herbatka i tak lece jak juz sa spuchniete ladnie to dwa tygodnie przed scinka stop i tylko woda. 

Koniec koncow wybralem taktyke wiecej a rzadziej niz mniej a ciagle. Przy samym pk to szybka pompka tak jednak herbatke musisz wczesniej ja przygotowac wiec poszedlem na takie strzaly mocy.

Za kilka dni ruszsm z sezonami to mam w planie dawac herbatke i pk na zmiane 2 razy w tygodniu.  Czyli w sobote pojdzie herbatka a kolo srody pk i ma sobote herbatka itp. Z pewnoscia nie zaszkodzi. 

Sam sie ucze organiki. Teraz bede odzyskiwal glebe z poprzedniej uprawy zeby wzmocnic nowe bakterie w nowej donicy. Cos jak karmienie zakwasu :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ze tylko woda i bio tabs 1 na roślinę dany ze 3 tygodnie temu. Tydzień temu dokładnie woda plus orgatrex 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gleboko dales tego tabsa? 

@Udyr czu to popalenie od azotu?

@kemot85 ja prze 3-4 tygodni leje tylko wode bo orgatrexa dajesz na poczatku zeby aktywowac glebe. Moze za duzo tego oegatrexa dostala.

Wszystkie takie rosliny sa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...