Skocz do zawartości
Kruk

outdoor balkon - Ak 47, Early Top Skunk, Early Afgan Skun, Critical White Window

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w końcu znalazłem coś co szukam 😁

 

Na wstępie chce pochwalić bo ładnie to wygląda 😁

 

 

A teraz pytanie, też chcę potrzymać sadzonki 3 tyg w domu pod lampą a później na dwór. 

 

Ładnie to wygląda fajnie rosną itd, kupiłem w tym roku cfl 125 na Wzrost i kwitnienie i chyba za blisko trzymałem i spaliło roślinki część uratowałem. 

 

Na następny rok bym chciał się przygotować w leda takiego jak na tym poście. 

 

Tylko ja będę miał 12 roślinek w kubkach 400 ml lub 24

 

Jakiego leda wtedy możecie polecić? 

 

Chodzi o moc rodzaj i firmę mogę dać trochę więcej jeśli ma robić lepsza robotę 😁

 

Z gór dzięki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@szerymery Ledam 60w są spoko, bardzo dobrze się sprzedają. A jak cię stać to mars hydro ts 600/ lub 1000

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jeszcze lst z AK ,  myśle ze jeszcze miesiąć wega przed nim więc powinno mu to dobrze zrobić , zajął cały regał 😁 musiałem afghan obok postawić 😁😝

20220630_191158.jpg

20220630_191830.jpg

Jak jeszcze dwa automaty tu wpadną to prawie cały balkon w szerokości będzie w krzakach 😎🙂

@szerymery Nie wiem jaką powieszchnię zajmie te 12 albo 24 roślinek ale myśle ze dwa ledy 50 w powinno dać radę box mozesz złozyć na szybko albo kupić , przyda się zeby swiatło na boki za bardzo nie uciekało a z firmy to za bardzo nie wiem co polecić  , ja mam lumatek 200w teraz a ta 50w to jakaś miejscowa firma i myśle ze nie opłacało by się sprowadzać , mars hydro tez dobra firma albo spider 

Edytowane przez Kruk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś inny się wypowie jakie dwie 50 w kupić do wega 

Edytowane przez Kruk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Kruk Ja osobiscie polecam ci ledam 60w najlepsze ledy wedlug mnie za tą cene 300 zł musisz też obliczyc powierzchnie by wiedzieć ile ci potrzeba tego swiatła na daną powierzchnie, co do ledów to nie wiem jak to sie oblicza, musisz zapytać Zielone Krainy albo Udyra to spece od Ledów . Jest też chyba kalkulator lumenow na forum zerknij moze ledy tez oblicza.

@Kruk No i musze ci przyznać że fajnie te krzaczki poprowadziłeś są dobrze rozwinięte oby tak dalej. 

@Kruk Mogę ci też z czystym sumieniem polecić Mars Hydro TS 600 albo 1000 kozacki sprzęt tylko no juz troszeczkę droższy ale może ciebie akurat stać. 

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester nie wiem za bardzo co jej dolega rzadko kiedy je widze

Wiem tylko ze dostają cały czas wode z bio grow i to by było tyle , myśle zeby dać tej co kwitnie trochę pk 

received_804942647546262.jpeg

received_474010924449067.jpeg

received_600376871805606.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O

 

20220719_185048.jpg

Powycinałem liście i przelałem doniczke wodą myśle ze jeszcze tydzień i kosa 

20220719_185133.jpg

20220719_184601.jpg

Zapaliłem sobie topka na testa i moc jak dla mnie jest dobra 👍😎

Ciekawe ile tu moze być 🤔

Edytowane przez Kruk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...