Skocz do zawartości
Kruk

outdoor balkon - Ak 47, Early Top Skunk, Early Afgan Skun, Critical White Window

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

Witam 

Relacja będzie z 4 krzaków pełno sezonowych 

- Ak 47 

- Early Top Skunk 

- Early Afgan Skun 

- Critical White Window 

To moja pierwsza plantacja więcj liczę na jakieś dobre rady 

Panie będą trzymane pod lampami przez jakieś 3 tygodnie maks 4 a potem trafią na balkon 

Jak narazie mają trzy dni 

Nie mam profesionalnego boxa poniewaz nie mam zamiaru uprawiac indor to jest wykonane z metalowego regału i ma słuzyć tylko przez okres sadzonki jest lampa 50 w i mały wiatrak za pare dni powinna wpaść jesce lampa 40 w 

20220325_204555.jpg

20220325_204546.jpg

20220325_203110.jpg

Taką mam lampe mam nadzieje ze wystarczy tym maluchom 

Screenshot_20220325-205220_Chrome.jpg

Screenshot_20220325-205211_Chrome.jpg

Napewno będe chciał robić trening lst i moze coś jescze nie znam się na nawozach więć musze jeszce trochę o tym poczytać 

Jeśli będzie miejsce na balkonie to mozliwe ze będą jescze 2 automaty amnesia i purple maroco

Jeśli przyjdzie mi do głowy coś o czym jescze warto wspomnieć napisze 

Za jakiś tydzień dodam nowe zdjęcia 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Tester W maju temperatura nie będzie spadac ponizej 5 stopni w nocy w dzień od 17 do 19 stopni a do tego czasu będą czekać pod lampami , zawsze moge wstawiać je do domu na noc 

@Tester dopółki zapach nie będzie zbyt intensywny będe doswietlał je lampami w razie gorszej pogody 

Edytowane przez Kruk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak to nie jest w polsce , a sąsiedzi raczej starsi ludzie poza tym moich dwóch sąsiadów ciągle pali na balkonie i nikomu to nie przeszkadza jak te kwiaty co mam w doniczkach zwiędną to na całej długości posadze róze więc powinno to trochę tez zamaskować 

I to wszystko inndica racej nawiększy będzie miał 1,5 po treningu więć ok 

20220322_190706.jpg

Dodam jeszcze ze tu gdzie mieszkam mozna uprawiać cbd na własny uzytek więc pomyślałem ze i tak nikt się nie ogarnie ze to thc 😎😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kruk ja zaczaiłem od razu, że to nie w Polsce. Rób jak uważasz, ja trzymam kciuki. Ale dla mnie osobiście to przypał, jeśli nie jest to legalne, na własny użytek. Cbd nie jebie tak skunem, oby serio wszyscy byli wyrozumiali.

Co do wysokości to możesz się zdziwić jak Ci potwory wyrosną. Na słoneczku. Patrz co podaje producent, nie w rubryce indoor a outdoor

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje ze wszystko się uda a jak będą jakieś problemy to postaram się je przenieść w inne miejsce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki pamiętam jak przenosiłem 2 metrowego krzaka z wielką bryłą korzeniową, przyjął się ale ukradli 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki no ciężki krzak i duża bryła, aż dziwne że się przyjął, bo wcześniej jeszcze w pół się złamał ale się zrosło silny krzak był

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki juz to przemyślałem i wielkość krzaka nie powinna tu nikomu przeszkadzać ewentualnie co moze pryciągać uwage to zapach ale czytałem ze mozna spryskać krzaki jakimś pochłaniaczem zapachu i zmniejszy to bardzo jego zapach 

A co do treningów lst napewno będzie i poczytam jeszcze i tym treningu  cropping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym kupić taki zestaw nawozów moze ktoś się wypowiedzieć czy uzywał i czy będą dobre ?

BioBizz Fish Mix

BioBizz Bio-Bloom

BioBizz Top-Max 

20220328_223846.thumb.jpg.fca4767416ceae78e199bf1103e11b7d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kruk nie znam się na biobizzie, ale jak planujesz ten outdoorek i tak w doniczkach, to proponuje dodać do tego jakiś bio ukorzeniacz. Może Voodoo juice od advanced nutriens? Osobiście stosowałem/stosuję nawozy mineralne tj Canna Rhizotonic. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 12 

 

20220403_113901.jpg

20220403_113921.jpg

20220403_114010.jpg

20220403_114018.jpg

20220403_114058.jpg

20220403_114113.jpg

20220403_114149.jpg

20220403_115941.jpg

20220403_114841.jpg

Spoko rosną jak myślicie ? 

W poniedziałek powinny przyjść nawozy i zastanawiałem się czy juz lać biobizz fisch mix 🤔

Do srody powinna być tez jeszcze jedna lampa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...