Skocz do zawartości
MisterZielskoXD

Pomoże to w utrzymaniu większej wilgotności ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hps 150 W trzy małe sadzonki wracam po tygodniu a w boksie sucho prawie na wiór zrobiłem taką prowizorkę jak widać na zdjęciach czy poprawi to stan moich roślin ? W domu jestem tylko raz w tygodniu więc nie mam innej możliwości na polepszenie wilgotności chyba że ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to zamieniam się w słuch 

Snapchat-350130504.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester raz na tydzień je podlewam ale to nie wystarcza w piątek już mają sucho jak wracam więc po między doniczki dałem 5 l wody w wiadrze + ręcznik również mokry zamoczony w wiadrze i szklanka wody jeszcze z lewej strony obok doniczek zastanawiałem się nad jakąś folią np lub jakąś przezroczystą plastikową płytką żeby ta parnota z lampy aż tak mi ich nie dotykała jak na dwa tygodnie powinny być o wiele większe ale podpaliło je lekko

Edit : lampa 80 cm nad plantami 

😬

Edytowane przez MisterZielskoXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MisterZielskoXD  Chodzi ci o wilgotność ziemi?

15-20l doniczka i nie potrzeba częściej podlewać jak raz w tygodniu a nawet rzadziej po pełnym zalaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr na razie pomyśle nad jakimiś wężykami i kroplówką żeby w tygodniu coś tam pokapywało 😛

@Ważniak tak wilgotność ziemi, w następny weekend wymienię im doniczki na większe zobaczymy co z tego będzie 

 

@Tester kurde no nic innego nie mogę poradzić nie mą mnie w miejscu zamieszkania od poniedziałku do piątku 😬

Na razie muszą jakoś sobie poradzić do piątku jeszcze w niedzielę będę miał możliwość obejrzeć je to przeleje je i będzie git jeśli będę miał pytania będę pisać na forum 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...