Skocz do zawartości
FarmeroMoreno

Ciężko wytłumaczyć, 4x40L. Na 1m2

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano mordki, słuchajcie kończę pierwszy rzut, ale i tak jestem szczęśliwy, małe choineczki, ale mało miejsca 9 na m2. 🙂 A pytanie polega na jeśli dam większą donicę to w rezultacie mamy większy korzeń i większe topy, prawda? Chciałbym zrobić kilka razy toping, LST i siatkę. Chciałbym otrzymać konkretne szychy. Pewnie długo by to potrwało? Jak dużo myślicie wody na 38L ziemi? I jak często?  Donice materiałowe i spryskiwacz, żeby nie przeciekały za bardzo. Myślicie warto? Te mam od 21.10.21 i 4 siedzą do tej pory. To pewnie jeszcze dłużej, z takiej Choinki miałem najmniej 40g suchego najwięcej 70g. 90cm wysokie, boxa mam na 2m wysokości, ale filtr zajmujez 30cm także lampę mogę dać na wysokość 160cm max 10cm od lampy szczyty, co powiecie? Z góry dzięki jeśli komuś sie będzie chciało odpisać i pomóc 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FarmeroMoreno jak topping i poważna siatka z długim wegiem to wal 50l dołek i rób jedną femke. Nie wiem czy byś gąszcz przy 4 łatwo ogarnął.

Zerknij na kanał PolishHammer. Zdziwisz się co typ robi z jedną rośliną.

2+ miesiące wega a po przełączeniu musiałbyś stelaż pod siatkę betonem uzbroić 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...