Skocz do zawartości
MatiMati98

problem z kwitnieniem

Rekomendowane odpowiedzi

@Lasir za dużo nie straciłeś. Ja je dosadziłem do vertigo od paradise seeds bo połowę popsułem i fakt, doszły równo, czyli miały 2 tygodnie krótszy cykl, ale plon mniejszy, palenie raz, że słabsze, to bez wyrazu, takie tyle że jest. 

Ja szybko oduczyłem się auto na rzecz sezonów, bo można to lepiej zorganizować, równiej dochodzą, zbieram więcej i jakość jest lepsza. 

Auto dla mnie ma sens tylko w specyficznych warunkach.

P. S. Jak chcecie lepiej wykorzystać box z automatami to zainwestujcie w inkubator-2 tygodnie spokojnie do przodu na tym się jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik Ja posadziłem 2 AF na próbę jak mi to wyjdzie.Plan na sezonowki na ułożony na kilka upraw do przodu.Kupiłem drugi box pod AF, ale to na sezonach się skupiam głównie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie, spójrz co ten critical wyprawia.Chciałem lst pociągnąć do kilkunastu odnóży...

20220305_124151.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik jakich rozmiarow jest twoj inkubator ? z tego co kojarze to ty robisz w systemie wilma w keramzycie, zastanawia mnie jak to zrobic, zaby takie np. miesieczne rosliny w keramzycie przesadzic do glownej doniczki. 

Uzywasz tych koszyczkow plastikowych czy co ?

Edytowane przez HydroMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HydroMan halo mordo, odbior 😄

robilem dwc, ale twoj sposob tez sie wydaje bardzo ciekawy i fajny, w hydro nie ma za bardzo jak przyspieszyc procesu zbioru,  a w systemie wilma wydaje mi sie to mozliwe, ale kompletnie nie wyobrazam sobie przesadzania rosliny w keramzycie ? 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominikilu litrowe masz doniczki ? chetnie sprobowalbym wilmy, ale w takich kostkach nie pociagne rosliny 4 tygodnie a innego pomyslu nie mam, probowales te koszyczki plastikowe ?

 

co preferujesz kokos+keramzyt czy  sam keramzyt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...