Skocz do zawartości
BigGie420997

Robota na dwa boxy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mianowicie czy jest opcja przyśpieszyć zbiory dwukrotnie, mając dwa boxy ? Jednego na wega, drugiego na flo  ? Jesli tak to czy box na flo ma byc nieco większy ? Jakby mi ktoś rozjaśnił temat to bomba 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BigGie420997 w sumie to ma to jakiś sens na dwa boxy, namiot na flo większy i wyższy bo roślina znacząco się rozrasta i do tego muszą być sezonowe pestki zawsze w razie gdyby flo się przedłużyło w drugim boxie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BigGie420997 Jak najbardziej jest to świetna opcja. Możesz mieć nawet 2 boxy na flo i jeden na weg i do tego inkubator. W takim układnie jak wszystko zgrasz, to ścinasz praktycznie raz w miesiącu-ja sam tam tak właśnie to zorganizowałem. 

Namiot na flo powinien być sporo większy, bo rośliny w pierwszych tygodniach 12/12 znacznie się rozrastają. 

U mnie działa to tak, że od wsadzenia nasionka do wody są w inkubatorze nawet 2 tygodnie, potem około 5 tygodni weg w namiocie 120/80 i potem są przenoszone na flo-jeden ma 100/200 a drugi 120/240. 

Namiot na weg to znacznie tańszy setup, bo światło jest tańsze i potrzeba go mniej-nie zużywa się drogich lumateków czy podobnych, jeden wiatraczek, żeby tylko powietrze się mieszało i byle jaki wyciąg. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...