Skocz do zawartości
xyi758

Jaki growbox polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Znacie może jakieś growboxy typowo z allegro które możecie polecić, coś do 1000 zł. 

Edytowane przez xyi758

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xyi758 What's up cuzz
Jak chcesz na poważnie w to wejść to za tysiaka kupisz dobrą lampę ok 200-300W . Najpierw powiedz nam kolego ile krzaków planujesz mieć i jakie masz warunki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato 1 w zupełności wystarczy, co masz na myśli mówiąc 'warunki' ? Dopiero zaczynam więc musisz mi wybaczyć 😅

Wiem mniej więcej co jest mi potrzebne, trochę forum już przeczytałem 😁, szukam jakiegoś pudła gotowego do zabawy, z moimi zdolnościami to raczej nic samemu nie zbuduje 😆😆

 

Edytowane przez xyi758

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xyi758 Najlepiej szukaj gotowego zestawu ale w zestawach tzw " tanich " dodają lipne lampy. Celuj w lampę LED a na 1 krzak to szkoda hajsu w namiot ładować tylko zrobić z szafki (okleić ją w środku folią), dodać wentylację itp i za tego tysiaka to kupić LED'a 100W, MIERNIK PH,  filtr z wentylatorem, i wiatrak.
Najważniejsze światło, ph wody i jakaś podstawowa wiedza o roślinach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xyi758 klasyczna szafa jedno drzwiowa 60x50 jw. Wyklejona mylarem. Wysokość od 100cm do granic wyobraźni.

Went 150/180m3 i filtr do tego, wlot pasywny (dziura zwykła) uszczelki na łączenie drzwi z szafą.

Lampa zaczynając od 100w (żadne burdeolowe róże, normalna barwa 3000-3500k światła)

Mieszający 4 calowy na ścianę.

No i te rzeczy co @Lemon Gelato napisał.

To nie jest fizyka kwantowa żeby tego nie ogarnąć 😉

Broń buk kupować gotowe zestawy. Ludzie którzy to oferują nie mają bladego pojęcia co robią, lub wręcz przeciwnie. Robią ludzi w bambusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Ja kupiłem zestaw no ale nie za 1000 ; ) Jak masz wydać parę K to szanują jako klienta 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr No to właśnie mój zestaw jest taki jaki mówisz, że będzie lipa. Nie  będzie jak wydasz 3k +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem lampę Mars Hydro TS600 za 300zł i namiot Mars Hydro 60x60x140 za 290zł. Zamawiałem chyba przez aliexpress z tego co kojarze. I mogę spokojnie polecic ten zestawik, choć obecnie na pewno wyjdzie troche drożej niż 600zł. Namioty Mars Hydro są spoko z tego względu, że mają bardzo grubą warstwę tego MYLARU (1680D) i z tego co wiem jest to maksymalna grubość materiału jaką można dostać w growboxie. 
W grafice masz przykładową listę produktów, które mogą Ci się przydać przy pierwszej uprawie. 
Oczywiście ceny mogą się różnić diametralnie od obecnych cen.

zakupy.png

Edytowane przez ZielonyUzytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...