Skocz do zawartości
szczypiorek

Gazety - Soft Secrets

Rekomendowane odpowiedzi

Czyta ktoś regularnie Soft Secrets?

Ja miałem przyjemność poczytać trochę i zajarałam się formą papierową i no i w sumie zawartością bo nawet ciekawe i przydatne rzeczy się tam trafiają.

Nie mam tylko pojęcia gdzie i jak można zamówić prenumeratę tego XD

Może jakieś inne niuspepery polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem z chomika numery od 2008 roku. Generalnie to za duzo w nich przydatnego info nie ma, bo z 60% stron to reklamy, kolejne 30% to sponsorowane artykuly :classic_laugh: a reszta to wartosciowe, obiektywne info. W sumie to tylko ten kącik "Ask Ed" z odpowiedziami Eda Rosenthala zasługuje na uwage w tej gazetce. Jest nadal? Bo od jakiegoś czasu juz nie czytuje tego pisma.

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niemedyczny_Użytkownik są fragmenty jakiś zagranicznych książek i artykuły o growingu brzmiące legitnie. 4 takie artykuły naliczyłem w jednej prenumeracie, ostatniej którą czytałem. Plus jakieś inne ciekawostki niedotyczące uprawy.

Ask Ed nie widziałem

Fakt, reklam sporo ale to jest gazeta, nie musisz ich oglądać żeby przejść do treści dalej, tak jak w necie (np. yt) :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...