Skocz do zawartości
Admin

Box 50x100 Jaka lampa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Jaka polecacie lampe led do nietypowego boxa o wymiarach

Szerokosc 50

Dlugosc 100

Wysokosc 140

 

Na oku mam Spider Farmer sf 600. Lumenow ma 10799 troche malo jak na 0.5m2 A produkt niby z opisu pasuje do boxa. Jesli na flo nie wystarczy to czy na calego wega do czasu indukcji da rade ?

Model: SF-600 model 2021
Specyfikacja:
 SF600
Spectrum: 660-665nm,730-740nm,2800K-3000K,4800-5000K
LED Osram: 384pcs
Par Value: 166.81umol/S
Jasnośc: 10799Lm±5%@AC240V
Zasilanie: 74.75W±5%@AC240V
Wymiar: 1000x150x35.4 mm
Opakowanie: 1132x208x87 mm
Waga: 1.872 kg
Głośność: 0dB
Napięcie zasilania: AC100-240V
Amp: 0.6310A@AC240V
Powierzchnia zalecana: 60x120 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa zakupiona.

Troche slaba no ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Srodkowa roslinka 2 dniowa zaczela sie wyciagac w strona konca lampy przy 30 cm nad szczytami. Zmiejszylem do 24 cm i w miare ok.

 

Nie wiem czy uda mi sie pod nia potrzymac z 2-3 tyg na wegu afy w 9L doniczce.

Roslinki posadzone w rogu donicy by ladnie je potrenowac. 

Mysle czy nie kupic drugiej za jakis czas wtedy kazdy rzad bedzie mial swoja lampe. Ale czy to sie oplaca ? Wydac 1400 zl by miec tylko lampe na wega i to keszcze jakies slabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr spróbuje oddac tego spidera jednak.

Na ten czas wrzuce mh 250 albo 400 juz nie pamietam ktorego mam. 

 

I jak uda sie zwrocic tego spidera to jednak bede celowac w 2 mars hydro 600. Cena podobna i mawet cale flo by tam poszlo jak by trzeba bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 marsy ts 1000 w boksie 100 na 50 wys. 160.Dają rade.Nie kupuj słabszych, szkoda kasy.Sa lampy od SF prostokątne, od MH z resztą też.@Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr @Udyr to skomplikowane :p

Kobieta pozwolila odpalic boxa po kilku latach ...... Zgoda tylko na 1 raz wiec po scince znowu przerwa ..... Box 120x120 a w nim 9 Automatow ktore maja okolo 45 dni.

No i po kryjomu wysadzilem pare dni temu nowe afy w ukrytym boxie i bede chcial je podmienic jak tamte pójdą pod kose. Dlatego musze jakis lampion dobry do nich ogarnac na jakies 25 dni

Tak czy siak mi sie to kalkuluje bo 2 marsy to okolo 1000 zl a palenia mi zostanie na dlugo z 2 zbiorow.

 

Tak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Admin 2 marsy powinny wystarczyć.ale poszukaj dobrze jakichś okazji.może uda Ci się kupić coś sporo lepszego za podobne pieniądze.na stronie Marsa jest dużo możliwości, mają też używane lampy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr sorry ze tak pozno odpisuje.

Cmh pierwsze slysze o nich ale pewnie grzeja tak samo jak mh i hps. Przez chwile mialem tam mh 250w ale .... temp nie moglem przy mh ogarnac i dochodzilo do 35 stopni.

 

Poki co sa 2 Marsy Ts600 i daja rade. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...