Skocz do zawartości
zbyś123

mam parę pytań jako początkujący

Rekomendowane odpowiedzi

@konopny_janusz Też używam 3 segmentowy nawet teraz. Dobra czyli tak jak myślałem 😉 Dzięki Piona ! 

20220202_133731-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję że od początku nie wrzucałem zioła do tego sitka, szybko się je ładuje i rozładowuje, a komora waporyzatora się tak nie syfi. Od teraz zawsze tak będę robił. No chyba że przepali się to sitko kiedyś tam

 

IMG_20220216_231902.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Mi by się nie chciało, bo w tym raczej nie ma jak ładować tym magazynkiem, jaki przypomina młynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jak to nie ma jak, albo cię nie rozumiem albo mnie lsd klepnęło, fajne efekty się dzieją

przecież to się normalnie ładuje wrzucasz zioło do tego sitka ubijasz zakrywasz tą górną "pokrywką" następnie dajesz do komory wapo tak przygotowaną "kapsułkę (można by powiedzieć)" po czym normalnie włączasz wapo czekasz aż się nagrzeje i jarasz, jak kończysz palenie albo chcesz wymienić na nową kapsułkę (jak masz więcej to nabijasz kilka wcześniej) odkręcasz wapo wyciągasz kapsułkę wrzucasz następną i znowu nagrzewasz w przypadku chęci dalszego jarania

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ja tak waporyzatora nie ładuję kumpel, ale używam do tego "magazynka" na krusz. Szybko się w ten sposób ładuje wapa trwa to moment, w 100 % czysto, bez rozsypki. Niżej fotki.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no to ja mam całkiem inny młynek niż ty, mam ten w kolorze złotym, podobny bardzo jak tu.

To samo co na tym filmiku mi pewnie gość sprzedający wapka chciał przekazać, bo wiem że mówił o tych kapsułkach, ale powiedziałem mu że spieszę się i wyszedłem z zakupionym wapkiem 😄

"dosing capsules" - tak to nazywa, te sitka na susz

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...