Skocz do zawartości
Regzaaa

2x Hulkberry Auto | LED x4 18w [30x50]

Rekomendowane odpowiedzi

@Regzaaa ten miernik... Nie działa jak powinien, o tak to ujmę. 

Można by próbować filtr na zewnątrz went-rura-filtr. Ale nie wiem jakiej jakości masz te spiro aluminiowe, mogłoby przepuszczać smród.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr kuuurwa...

To po nowy miernik trzeba jutro jechać... 

No ale jak taką samą wodą praktycznie było podelwane no to chyba kwasność nie może być za duża, tymbardziej że z kranu leci woda 6.8 po odstaniu przez dzień 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mierze co prawda nie codziennie, ale co dwa dni na spokojnie mogę powiedzieć, świeżo przed podlaniem czyli już że wsyztskim wlanym to mierzy w okolicach 6.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki chłopaki, bez was to by chuj był nie krzak. Jutro podlece po jakiś lepszy miernik i dam rezultat, brać coś jeszcze ze sklepu? Jakieś papu na ratunek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jedzonku masz ulotki producentow i powinno pisac w ktorej fazie ile dawac, to zaniz zawsze o 1/3 i tak podawaj jedzono co 2, 3 podlanie. Donice masz 9l, na nastepna uprawe kup kwadratowe 15x15, zmieszcza sie od boxa napewno i beda mialy wiecej jak 9l. A wody to lej lekko po 1.5litra na glowe, przeplukalbym ja porzadnie woda o porzadnym ph i pozniej po 3 podlaniach dodalbym odzywek znow. 

i wyluzuj troche bo panikujesz jak nie wiem 😛 obejrzyj przyrode w okół siebie i zobacz jak rosliny wygladaja, zawsze cos tam ci wyrosnie na koncu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.png.53326acc82f5d07427745797974b45df.png@Git

Dokładnie lecę z tą tabelką tylko, zamiast 1l mam 1,5l i BIOGROW zacząłem używać też dopiero w 3tyg

 

15x15? chyba nie w centymetrach co nie? Hahah.

 

W sumie jeżeli chodzi o proporcję woda/jedzenie to wychodzi mi naprawdę różnie nie mam jakoś określonych dni czasami w sumie najczęściej mi wychodzi tak że leje jedzonko 2 dni pod rząd i wodę 2 dni pod rząd bo na jedną roślinę w sumie wychodziło mi pół butli 1.5l na dzień i to o dwóch porach więcej po prostu nie pije. A pani bez głowy to zależy od tego czy jest słonko czy nie ma ale pije znacznie mniej. 

 

Taa dzisiaj sprawdzimy te ph to się zobaczy czy nie będzie trzeba podbijać lub zmniejszać tego ph... 

 

Staram się nie panikować ale wiesz jak to jest... boję się o moje pannice włozyłem już w nie 2 miesiące :((

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UdyrPodlane wodą 6.8 i chyba tak będę Lał przez kolejne dwa dni, dzisiaj strasznie dużo wypiła co w sumie cieszy. Jak myślisz ile takiej kuracji na wysokim ph? Dawać jej papu dopiero kiedy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mowi udyr, wyreguluj teoche te ziemie i odzywki podaj potem. Nie boj sie dawac im wody, wypija na spokojnie hehe. I uwazaj z tym mirrnikiem, bo jak pociachasz korzeń to zwolni ci roslina pewnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Udyr napisał:

Wogole to wyjmij go z ziemi i nie sugeruj się nim 🙂 masz płyn, on jest wiarygodniejszy.

 

A czemu sie ma nim nie sugerowac? Normalny miernik uzywany przez setki osob. Ale niewskazany do wbijanie w donice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git rozrzut jest dosyć spory w tych sprzętach. I jeśli siedzi w ziemi to go szybko trafia szlag.

Błędy pomiaru ~0.3 średnio w każdym kierunku. A w namiocie raczej zależy na w miarę dokładnym pomiarze. Po to chyba mamy szafki w domach żeby było jak najbliżej ideału 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...