Skocz do zawartości
dragu907

Co się dzieje z liśćmi ?

Rekomendowane odpowiedzi

@dragu907  mnie o samo karmienie chodzi, bo one głodne po liściach, ze wszystkim. Jak chcesz uprawiać organik to zakup sobie humus activ papka albo astvit. Na przemian woda,  nawóz/witaminy, woda z aktywatorem -humus. Jak widzisz po liściach że czegoś brakuje to wrzucasz jej odpowiedni nawóz. Ty prawdopodobnie zabiłeś organizmy w glebie (przesuszyłeś medium lub noe dostały w nawozach tego co powinny). Wtedy roślina gorzej przyswaja to co lejesz. Albo przerzucasz się na mineralne, wtedy patrz na ec i dasz radę.

Następnym razem kup ze strony lub w growshop stacjonarnie ale w opakowaniu. Oryginalnym. To co dostałeś to na bank nie automat. Nawet przy braku opieki, w ziemi lightmix, automat powinien zakwitać do 40 dni po wyjściu. Chodzi o to, że ma składniki aby ten proces zapoczątkować. Co teraz? To tylko od Ciebie zależy. Nie wiem czy da się je uratować, może ktoś bardziej doświadczony się wypowie, co przy takim obrazie liści można działać. Ale ona za chwilę nie będzie miała z czego ciągnąć, w sumie to już chyba nie ma. Druga sprawa, nawet nie patrząc na sprawność tego oświetlenia, a zakładam że jednak są to dobre żarówki. Za dużo masz na tą powierzchnię, na weg spokojnie 4-5 starcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wrzucić każdej osobno zdjęcie? Raz że to na pewno nie jest 60 day grapefriut, dwa to jest coś z sativa, które samo kwitnienie może zająć 12tyg w optymalnych warunkach. 3 zrób zdjęcie jak wygląda światło u Ciebie bo jest źle rozmieszczone, boki są niedoświetlone bo środek jest zbity, a boki wyjebało w kosmos. Jak mówisz, że nabita to może jeszcze będzie coś z tego. Tylko musisz trochę dłużej poczekać niż 60 dni 😁

Aaaa,  stosowałeś calmag?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dragu907  Zdarza się, mi raz kobieta dała zamiast 10x Purple Haze to 5x Purple Haze i 5 x Orange bud. Nie zauważyłem od razu, bo były spięte gumką razem. Czasami się mylą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dragu907 w kolejnych próbach możesz mieszać dolomit lub mączke bazaltową z ziemią, zależy jaka doniczka. Lub zakup sobie w płynie, chyba najlepiej jak nie chcesz kombinować zbytnio. Magnez i wapń są bardzo potrzebne roślinom. Nie wiem co wpłynęło na brak puchnięcia, typowych objawów braku magnezu nie ma, doły wyglądają nie najgorzej (zdjęcie z początku lutego). Resztę płynów już masz. Powodzenia dalej i walcz z tym co siedzi w boksie bo może dopiero będą nabierać masy. Na pewno pomyśl nad rozmieszczeniem światła. Pozdro

 

A czym mierzyłeś? Dolomit wyrównuje ph w glebie

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...