Skocz do zawartości
dragu907

Co się dzieje z liśćmi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sytuacji kiedy nie ma pożywienia bo pobiera z lisci jak nie ma, ale wiadomo że czym mniej lisci na roślinie tym wolniej zachodzi fotosynteza. Ja u siebie naszczescie nie robiłem fryzjera 

@dragu907 odpowiedz @Zielone krainy czym świecisz i jaki box bo to ważne 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dragu907 Wygląda, jakby braki światła były jednak odpowiedziane za to, że topy są rzadkie, dziwnie zbudowane , więc raczej te żarówki to było za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co lejesz, jakie nawozy?
Ten pk od atami ile dajesz? Ziemia lightmix, tak?


Dobra szybko przebrnąłem od początku. Ten 3pak, bio pk od atami i coś jeszcze? Jakieś ulepszacze glebowe czy coś takiego?

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 nie tylko to co w temacie ale stary może to jakieś kulawe pestki były bo zaczely kwitnąć dopiero po 8 tyg i to jak przexucilem na 12/12 nie mam bladego pojęcia co z nimi robić myślałem jeszcze nad lodem do doniczki 

@grolsch3 @konopny_janusz @Zielone krainy @Udyr Panowie w może ta szmaciura w sklepie wcisnęła mi nie te pestki co potrzeba i to nie jest automat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...