Skocz do zawartości
dragu907

Co się dzieje z liśćmi ?

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr Ta. Nawet w aptece niektóre partie wyglądają gorzej jak "osiedlak hazel" ponoć to co do Polszu idzie to odpad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK czyli to podobna sytuacja jak z węglem, ubraniami itp...

Ja po zakupie pewnej torby od dilla postanowiłem w tydzień że odpalam uprawę. Mała bo mała, ale wiem co w płuco ładuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr to prawda, cała tablica Mendelejewa potrafi być zawarta w sztuce, ale to wszędzie Nl DE UK z uncji zrobić x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK Nigdy nie zdarzyło mi się haftać po paleniu. A po strzale z bonga tego dziwnego towaru zdychalem dwa dni.

Wracając do tematu, jeśli chcesz zrobić coś dobrze- zrób to sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dragu907 ogolnie przy oświetleniu LED cal mag jest wskazany, najlepiej czysty bez azotu, canna nie jest czystym bo zawiera azot biobizz bodajże jest odpowiedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dragu907 Możesz kupić, jakiś środek do zabezpieczenia topów, jak nie masz. Stymulator kwitnienia też swoje by zrobił, ale jak nie masz hajsu to wystarczy bloom + pk 13/14, calmag ,ale bez azotu,  niektóre mają azot w składzie. No i środek ph minus , jak musisz zbijać ph swojej wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dragu907 tylko ta jedna? Czy wszystkie?

Jak capi gnojem to możliwe że za często podlewasz, złota zasada to donica w rękę i na wyczucie, nie ma złotej recepty na grow to wszystko musi się sprowadzać do obserwacji i podejmowania rozsądnych decyzji, jak dzisiaj posłałeś nawozami to daj im czas niech wypije wszystko z ziemi nawet niech liście lekko opadną, krzywda im się nie stanie, lepiej przesuszyć niż przelać,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

 @dragu907 Na tym poprzednim zdjęciu topy były jeszcze słabo spuchnięte, czym ty im świecisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...