Skocz do zawartości
Buuh

Czas świecenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 🙂

Mam jedno nurtujące mnie pytanie . 
Jaki ustawiony czas lampy macie podczas gdy nasionko wykiełkowało i wsadzislicie je do ziemi ? 18-6 ? Czy światło ustawione na 24 h  aż nie pojawi się roślina nad powierzchnia ziemi ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Włóczykij  a ja wiem po jakiego grzyba xd To odpalasz w growboxie światło dopiero jak wyjdzie ? 🙂  

@Udyr wole się doinformować . Akurat takiej odpowiedzi kiedy włączyć ledy czy tam lampe nie znalazłem . Uwierz mi ze od 2 miesięcy nic nie robię tylko czytam 🙂 Jak masz problem ze pytam to może skończę już nie będę pytał 😉👊 Przecież tu każdy wszystko wie i lepiej pewnych tematów nie poruszać 🙂  Pozdrawiam 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  No pewnie 🙂 Ja dużo czytam ale wole spytać ludzi którzy już to przerabiali w praktyce 🙂 Bo teoria a praktyka robi wielka różnice 🙂 Chciał bym popełnić jak najmniej błędów 😅 Dlatego tak zaciekle o wszystko pytam😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Buuh powiem że pytaj czytaj do woli i będzie przez to przygotowany dobrze ale i tak popełnisz dużo błędów bo to naturalne że to zrobisz xdd siedziałem pół roku i codziennie czerpałem siedzę z całego internetu a mimo wszystko błędy popełniłem bo nic tak nie uczy jak praktyka 

W każdym razie na pewno popełnisz mniej błędów niżeli gdybyś wgl nie czytał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx  Zdaje sobie z tego sprawę se i tak pewnie narobie mase błędów 😂😉 Ale myśle ze czytając i pytając ludzi z doświadczeniem jest wstanie mi coś ciekawego wyrosnąć 🙂 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Buuh Polecam zacząć czytanie od podstaw uprawy roślin jako takich.Przesadzanie, podlewanie, kiełkowanie, anatomię roślin też dobrze znać itd. dopiero potem szukać pestki o najwyższym i najmocniejszym plonie ;) Jak zaczniesz od wypucowania słoików na susz to nie wróżę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Przesadzanie , kiełkowanie itp mam już za sobą . Wcześniej uprawiałem ale tylko i wyłącznie outdoor lub w domu na parapecie . Wiedzę jak na dzień dzisiejszy zdobywam tu i na różnych stronach . Co do plonów nie jest to mój wyznacznik .. Wiem ze dużo czasu minie zanim nauczę się poprawnie uprawiać .. O Anatomi roślin chetnie dziś wieczorem poczytam 🙂 🤪 pozdro 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...