Skocz do zawartości
Gość

RQS White Widow, Royal AK

Rekomendowane odpowiedzi

@Bloodwyn Też tak robiłem te 4gorylki i tego Lemona jak pgf ale teraz zacznę następny rzut w donicach wysiewać autosy a femy normalnie w wodę,watę,kubki,donica docelowa 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

AK1 - 8 dzień od wyjścia z ziemi

AK2 - 8 dzień od wyjścia z ziemi

WW4 - 7 dzień od wyjścia z ziemi

WW5 - 6 dzień od wyjścia z ziemi

20220201_141243.jpg

No i WW3 - 18 dzień od wyjścia z ziemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 01/02/2022 o 00:21, Lemon Gelato napisał:

@Bloodwyn Też tak robiłem te 4gorylki i tego Lemona jak pgf ale teraz zacznę następny rzut w donicach wysiewać autosy a femy normalnie w wodę,watę,kubki,donica docelowa 😉 

Powiem Ci, że de facto robiłem na początku projektu eksperyment i zasadziłem te pierwsze 2x ww i bubble kush w różnych warunkach podłożowych(wszystkie do tego były przesadzane) a jedna nie. Jedną jebłem stricto do docelowej doniczki od kiełka, i teraz to jest bodajże moja WW2, która jest młodsza od WW1 a większa o łeb xd mówie o automatach jak co. Więc według mnie automaty prosto do docelowej doniczki, bo ten stres przy przesadzaniu dużo pierdoli.

Ta WW3 tak była zadzona i w 14 dniu wygląda lepiej niż tamte w 24 dniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Udyr tamte sobie rosną bo lubię dawać światu życiodajną energię 😁 bardziej jako ozdóbki xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...