Skocz do zawartości
kemot85

Brooklyn Sunrise Auto x3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Ma ktoś może jakaś tabelkę albo posiada wiedzę na temat hydro mars ts 2000 jaką wysokość od roślin ustawić na flo i jaka moc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kemot85 50-60cm moc 50% przy wegu. Na początku  flo 40-50cm zaczynasz od 60% lampy stopniowo podkręcasz 💪

No i finalnie pizgasz jej ile fabryka dała czyli 100% ale to w końcowej fazie flo, obserwuj czy liście nie są wygięte i koryguj wysokość.

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzień 35, idzie bez większych problemów. 2 dni temu wjechał fryzjer, proflowery się pokazały jakieś 4 dni temu, moc lampy zwiększona na 75 procent, 48cm nad roślinami 

20220212_074932.jpg

20220212_074603.jpg

20220212_074920.jpg

20220212_074532.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już 2 dni nie daję bo myślałem że przelana. Waga według mnie podobna do stanu sprzed 2 dni

Rano już było ok, a tu teraz zaglądam i znów oklapły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie odnośnie biotabs. Myślę powoli już nad następnym wysiewem w okolicach kwietnia. Piszą żeby kupić ziemię o niskich wartościach odżywczych. Jaka by to była z kupnych i czy kokos byłby odpowiedni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kemot85 zalezy co chcesz sadzic. Lightmix na pierwsze 2-3 tyg a potem tableta dopiero w ziemię.

Jesli auto to jw. A jeśli sezon to Wega trochę w mniejszej doniczce i przy przesadzaniu wkłada się tabsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, ile ta twoja największa panna ma cm ? I jeśli do tej pory sadziles w ziemi to polecam dalej w niej sadzić, bo kokos to hydro czyli inna bajka. Na wszystko przyjdzie czas, masteruj się w jednym kierunku bo G z tego będzie xd i na początek nie royal mix(gdzieś widziałem, że za dużo mają w sobie nawozów i komuś coś kiedyś popaliło) a light mix plagrona. A najlepiej canna terra professional pzdr

Jak na 15l doniczki to wydają mi się maławe nawet jak na auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kemot85 napisał:

Witam, krótkie i szybkie pytanie o CO2. Co używacie? Bo mój worek buddy boost to wielkie nieporozumienie 

Ja testuje małą bimbrownie własnej roboty jak do akwarium Max 2 tygodnie działa. Zacier oddaje dla tych z pod sklepu co z rana wołają " kierowniku daj 2 zlote" i nastawiam kolejny zacier i ładnie bombelkuje Co2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Udyr napisał:

@El Pablito Tez mam w szafce, oprócz smrodu menela wiele nie zmienia. Chociaż może nie mam odniesienia 🙂

Mi właśnie nic nie śmierdzi menelem jak nazwales. Zacier jest na tyle delikatny by nie pracował za mocno. bombelki Co2 przechodzą przez drugą butelkę z wodą którą działa dodatkowo jako filtr.

20220209_180950.jpg

Edytowane przez El Pablito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Udyr napisał:

@El Pablito Jeszcze oklej butelkę, drożdże światła nie lubią.

Co to za zaklęte węże są 🙂

I butelkę do góry bym dał, lepiej co2 opada na rośliny.

Wężyk podpięty jest pod mały wentylator który zasysa z rurki i rozprasza po roślinach i boxie.  A te małe to 2x malana bomb i 1x tangerina dreem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...