Skocz do zawartości
kemot85

Brooklyn Sunrise Auto x3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższej przerwie. Ruszyłem z nową uprawą tydzień temu. 

3 automaty, może dojdzie jeszcze jeden po nieudanym kielkowaniu auto mazar. Jutro wrzucę jakieś foty, planciki maja zaledwie 6 dni od wykielkowania. Pozdro

Namiot 1.2m x 1.2m x 1.8m 

Oświetlenie hydro mars 2000 18h na 6h

Donice materiałowe 15l

Ziemia plagron royal mix

Wiatrak mieszający i wyciag jeszcze nie podłączone 

Edytowane przez kemot85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kemot85 jedne z lepszych odżywek bio dostępnych na rynku, niestety w polszy jest to malo popularne. Na stronie producenta znajdziesz forum tam zagraniczni growerzy dają dobre fotorelacje i opisy kazdego z produktów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór?

Mam takie pytanie odnośnie automatów. Czy jest sens w ogóle przełączać światło z 18/6 na 12/12 skoro kwitną automatycznie. Przeglądałem właśnie relacje i natknąłem się na ciekawostkę gdzie gościu świecił 24h na okreta i zebrał z 1 krzaka 269g

https://growdiaries.com/diaries/51944-dutch-passion-auto-brooklyn-sunrise-grow-journal-by-bakeryguy420/week/288445

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx i widzisz Mordko wystarczy roslinie dać 24h swiatła i zapierdala jak skrzyżowanie murzyna z ośmiornicą na polu bawełny, a nie sie przejmować ph nie ph. 😕krecik to fajnie by podsumował ahjoo🤷‍♂️😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kemot85 Warto! czytać,Warto! Swoją drogą Ciekawa odmiana,

Jak ktoś z krzoka jeszcze automata 300 prawie zdjął to wynik bomba, to znaczy ze duzo wczesniej czytał, nawet powiedział bym w huj,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim grow dawałem 18/6 dla sezonów ale dałem też donice 3.5L i dałem gratisowego White ryssian.  

Po przeliczeniu światła dla sezonów 12/12 wiadomo że i automat miał tą świecone,  zebrałem bodajże 34g.  

Więc jest to możliwe ale myślę że gdyby było światło 18/6 był by bardziej zbity i doszedł by szybciej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Donice 15l i będę świecił 18 na 6 lub 20 na 4. Na razie nie daję odżywek tylko ukorzeniacz. Myślę najwcześniej w 3 tygodniu zacznę coś na grow dawać bo ziemia którą mam plagron royal mix powinna im spokojnie wystarczyć na pierwsze tygodnie. Na razie rozwijają się bardzo dobrze. Bez żadnych dziwnych zmian. Temp. 25-26 , w nocy 20. W 4 tygodniu planuje lst, a potem siateczkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...