Skocz do zawartości
Defcha

Waporyzator jak działa?(problem)

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.01.2022 o 09:08, Defcha napisał:

Hej. 

Zaczynam przygodę z suszem cbd. Znalazłem waporyzator Holistical One (kupiłem razem z filtrem wodnym). Moje pytanie jest takie. Jak to ma w końcu działać. Wszędzie pisze że waporyzatory tylko podgrzewają susz a nie spalają go. Jednak po skorzystaniu kiedy chciałem opróżnić waporyzator ze zużytego suszu zastałem go spalony na węgiel. Mimo filtru wodnego coś czułem że para jest dość ostra (w promowaniu ze zwykłego, prostego bonga za 50 złotych nie było takiego efektu).

Problem dodatkowy o którym chciałem wspomnieć to jest coś o czym nie ma nigdzie na internecie. Mianowicie waporyzator grzeje ale nie pokazuje ile czasu zostało do końca sesji ani wzrostu temperatury (wskaźnik stoi na 27 stopniach a minut im na 4min mimo że jest już nagrzany i dym zaczyna się sam wydobywać z ustnika). Po 2 minutach nagle pojawia się komunikat "short circuit" I urządzenie się wyłącza. Napisałem do supportu ale jest święto a ja nie wiem czy mogę bezpiecznie korzystać z tego waporyzatora.

Bardzo proszę o pomoc

Odnośnie przypalenia suszu, to możliwe, że nastawiłeś zbyt wysoką temperaturę. Powyżej 220°C nie ma sensu, na tym poziomie uwalnia się THCv, a THC paruje już w okolicach 160°C. Druga sprawa to jakość samego urządzenia. Trudno porównywać tanie wapki do takich modeli jak Mighty Storz Bickel ale to też hybryda i nie zdarzyło mi się przegrzać zioła. W Mighty max temp to 210 i to w zupełności wystarcz, żeby osiągnąć dobre efekty. 

Jeżeli chodzi o wyświetlacz, pewnie trafił Ci się wadliwy vaporizer. Po prostu wymień go u dostawcy. Masz takie prawo, jeśli w ciągu 2 lat sprzęt przestanie działać. Może nie tylko z wyświetlaczem, ale i z grzałką jest coś nie tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Amatokono napisał ze wyswietla sie komunikat o zwarciu, co do samego urządzenia pewnie bylo wadliwe, zostaje jeszcze kwestia suszu

@konopny_janusz przy 220 strasznie niemiły smak ma para drapie w gardziel i płuco, dzisiaj wjedzie czekolada do wapka zobaczymy czy wypierdoli jak łajke w kosmos🤤🤤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz no haha to jest tzw "cofka" bardzo w ciul nie fajne uczucie. Zobaczymy jak wapek z # se poradzi, po sesji napewno do czyszczenia. Ile z tym roboty.... a wlasnie trzeba coś w pluco zaimponować 😁🤤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zwrócić wadliwy waporyzator. Zamówiłem Fenix mini który najwyraźniej jest na rynku dużo dłużej i bardziej sprawdzony (widziałem review po 2 latach używania i wygląda ok). Zobaczymy jak będzie działać 🙂

Edytowane przez Defcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Defcha tam nie ma regulacji temperatury, dlugo sie ładuje, daj znać jak efekty

Bylo wziąć fenix titanum albo vmax starry 3.0 to mam sprawdzone i działa. czyli wyszlo ze wada fabryczna?

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK wg opisu jest regulacja temperatury. Dokładnie to Fenix mini premium więc może dlatego. Nawet nie pytali mnie czy wada. Wysłałem wadliwy vaporyzator z formularzem reklamacji. W opisie podałem wszystko coś sie działo nie tak i że chce zwrócić towar i zwrot gotówki i bez problemu po 2 dniach napisali że zwrot zlecony i wszystko git. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Defcha pardą, ma regulacje pomieszały mi sie modele🤪 Byle teraz służył sprawnie

Bedziesz tylko cibidibi z tego leciał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK tak. Chciałem dla zdrowia z tego korzystać bo stres zbierał swoje żniwo przez lata. A widzę pozytywne efekty rozluźnienia itp po 2 sesjach. Więc bardzo się przyda :).

 

PS: Dziękuję wszystkim za podpowiedzi itp. Teraz byle do przodu 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...