Skocz do zawartości
Defcha

Waporyzator jak działa?(problem)

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy wymieszałem sobie skittlez i violator w jednym słoiku i raz trafiam na topki które mniej klepią a innym razem na te bardziej klepiące. Dzisiaj chyba trafiłem na ten bardziej klepiący

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy u mnie górne topki violator miały więcej przezroczystych trichomów i one tak nie klepią, poznaje je po tym że są mniej zbite jak skittlez, były za wcześnie ścinane bo potrzebne było miejsce w boxie

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz widzisz. Dlatego @Zielone krainy lubie goscia ma wiedze, doswiadczenie i złapał treść dla Niego 210 to odpowiednia temp, musze jeszcze jakis koncentrat z tego przywalić, @konopny_janusz i nie powiesz mi ze przy 180 aromat terpenów jest zupełnie inny jak 210.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Nie wiem kumpel , bo nie paliłem Purple Punch, więc nie będę ściemniał, ale w kwestii haju to nie tylko THC jest substancją, jaka decyduje o mocy. Ja nic mocniejszego od LSD nie paliłem, a jak kiedyś paliłem, to nie wiem, co to było, bo raz coś jarałem z ulicy, co mnie mocniej pozamiatało, ale to była lekko chora jazda, a ja byłem wtedy po przerwie od jarania. 

@ArteK  Też cię kumpel lubię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy alfą i omegą sie nikt nie urodził, tak jak caly czas zgłebiam temat hodowli i rozwoju konopi i nie tylko tak samo zabrnąłem w temperatury waporyzacji, dużo podpowiedział mi taki Holender z miejscowosci w ktorej kiedyś mieszkqłem.

Jeden walnie wiadro i mu slina na drugie cieknie, drugi moze walnąc 3 wiadra i bedzie mial jak po lufie.

@Zielone krainy Dzięki Ty po torbie chłop jestes!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Nie ziomeczku, ja miałem Purple haze , a nie Purple punch. Owszem na pierwszej fotorelacji myślałem, że to Purple haze posadziłem, ale to było Orange bud. Na drugiej fotorelacji miałem Purple haze, klepać klepała, ale w porównaniu z LSD to słabe palenie, takie lajtowe, jak dla mnie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK Wszyscy się uczymy i uprawa po uprawie stajemy się coraz lepszymi growerami, jak tylko wyciągamy wnioski, dowiadujemy się nowych rzeczy, uczymy na własnych i cudzych błędach, pewnie kiedyś będziemy tworzyli coś jeszcze lepiej niż obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...